روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

منتخب تبریز خواستار تجدید بیعت نمایندگان با بنیان‌گذار انقلاب اسلامی شد

منتخب مردم تبریز، در مجلس یازدهم با استناد به ماده ۲ آیین‌نامه داخلی پارلمان خواستار حضور منتخبان در مرقد امام (ره) در آستانه سالگرد ارتحال بنیانگذار انقلاب اسلامی شد.

منتخب تبریز خواستار تجدید بیعت نمایندگان با بنیان‌گذار انقلاب اسلامی شد

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم ، حجت الاسلام سیدمحمدرضا میرتاج الدینی منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم در جلسه علنی صبح امروز (یکشنبه، 11 خرداد) در تذکر شفاهی اظهار داشت: در ماده 2 آیین‌نامه داخلی مجلس آمده که نمایندگان مجلس پس از قرائت پیام معظم رهبری باید مرقد امام بنیان‌گذار جمهوری اسلامی ایران جهت تجدید پیمان حضور پیدا کنند.

وی افزود: امروز شرایط کشور در مقابله با ویروس کرونا شرایط خوبی است و ستاد ملی مقابله با کرونا و کادر درمان نیز در این زمینه خوب عمل کرده و بیش از 80 درصد این ویروس کنترل شده است و بسیاری از کارها به حالت عادی خود برگشته است لذا منتخبان ملت نیز می‌توانند با تدبیر هیات رئیسه مجلس یازدهم برای تجدید پیمان در مرقد امام حاضر شوند.

منتخب مردم تبریز در مجلس یازدهم یادآور شد: امروز نیز در آستانه سالگرد ارتحال حضرت امام (ره) قرار داریم و هیات رئیسه می‌تواند با برنامه ریزی شرایطی را ترتیب دهد تا در حرم امام (ره) حاضر شویم.

قالیباف رئیس مجلس در پاسخ به تذکر منتخب مردم تبریز ، اظهار داشت: همان‌طور که آقای میرتاج الدینی عنوان کردند مصوبات ستاد ملی کرونا مانند قانون است و باید دقیقا اجرا شود و در شرایطی که حرم حضرت امام خمینی (ره) تعطیل است امکان حضور نمایندگان وجود نداشت به همین دلیل بر سر مزار شهدای گمنام حاضر شدیم.

رئیس مجلس اضافه کرد: در اولین فرصت ممکن این تعهد را پیگیری خواهیم کرد تا با آرمان‌های حضرت امام (ره) تجدید میثاق کنیم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر