روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سعادتمند: غیبت پاتوسی دلیل قانع‌کننده‌ای برای لغو بازی نیست/ نام آنهایی که دوست نداشتند پول دیاباته و میلیچ را بدهیم، می‌گویم

مدیرعامل باشگاه استقلال با بیان اینکه به قهرمانی تیمش امیدوار است گفت: برخی دوست نداشتند پول دو بازیکن خارجی‌مان را بدهیم که من بعداً نام آنها را می‌گویم.

سعادتمند: غیبت پاتوسی دلیل قانع‌کننده‌ای برای لغو بازی نیست/ نام آنهایی که دوست نداشتند پول دیاباته و میلیچ را بدهیم، می‌گویم

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، احمد سعادتمند در خصوص شرایط باشگاه استقلال و جلسه هیئت مدیره گفت: نباید خیلی صحبت کنیم، اما به اصرار رسانه‌ها و به احترام ساعت‌ها صبر برای پایان جلسه صحبت می‌کنم و باید پس از مصاحبه دوباره به جلسه برگردم. با دو معاون محترم وزیر ارتباطات و شرکت پست جلسه داشتیم که مربوط به فعالیت‌های اقتصادی باشگاه می‌شود که بیشتر از این توضیح نخواهم داد، چون ابتدا کار باید به سرانجام برسد.

وی افزود: با مصوبه ستاد مبارزه با کرونا از اول خردادماه تمرینات ما آغاز شده و بازیکنان هر روز تمرین می‌کنند. دو زمین چمن تمرین برای تیم آماده کرده‌ایم. همچنین با یکی از بهترین سازمان‌های بدنسازی در حال امضای تفاهم نامه‌ای برای همکاری هستیم و بابت این کار هم هزینه پرداخت نمی‌کنیم. از مدیر این مجموعه تشکر می‌کنم و بعد از رونمایی اعلام خواهیم کرد چه کمک‌هایی به باشگاه کمک می‌کنند.

سعادتمند عنوان کرد: در خصوص وضعیت پرداختی‌ها نیز در شرایط سختی که داشتیم پرداختی بازیکنانی چون دیاباته و میلیچ را انجام دادیم که به زودی با ما تمرین خواهند کرد و فکر می‌کنم شرایط بسیار خوبی داریم. ایمان دارم بازیکنان ما، هم کادرفنی و کادرپزشکی در حال زحمت کشیدن هستند تا در صورت آغاز مجدد مسابقات با قدرت شرکت کنیم و همچنان معتقدم با قدرت مدعی جدی قهرمانی در لیگ جاری هستیم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص معاونت‌های این باشگاه گفت: امروز تیتری را از یکی از عزیزان دیدم که برای او احترام قائل هستم. او گفته بود انتصاب‌ها در باشگاه استقلال قومیتی است و بیشتر از افراد شمالی استفاده می‌شود. جالب است که من چهار انتصاب در باشگاه استقلال داشتم که دو نفر از آنها از بچه‌های تهران، یک نفر آذری زبان است و یک نفر هم از استان سمنان است، اما نمی‌دانم کدام یک از عزیزان را گفته‌اند از اهالی مازندارن یا گیلان است. با هیچ کس عهد اخوت نبسته‌ایم و عهد ما با هواداران آبی است. مثل برخی عزیزان نیستم که از دوستان و فامیل در باشگاه استفاده کنم. هر کسی بتواند به باشگاه استقلال کمک کند، از او استفاده می‌کنیم.

سعادتمند درباره زمان تکمیل اعضای هیئت مدیره اظهار داشت: اعضای هیئت مدیره تلاش می‌کنند، پای کار هستند و همه زحمات هم با حضور آنها انجام شده است. اکنون چهار عضو در هیئت مدیره هستیم که اگر نیاز به افزایش یا ترمیم باشد، مجمع باشگاه تصمیم می‌گیرد.

وی درباره قطع همکاری با خلف و روحی، عنوان کرد: آقایان خلف و روحی برای باشگاه استقلال زحمت کشیدند و قطعاً همکاری‌های آنها با باشگاه ادامه‌دار است و من هم برای آنها آرزوی موفقیت می‌کنم.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص درخواست باشگاه فولاد خوزستان برای تعویق دیدار معوقه با استقلال و اینکه جواد نکونام گفته تا پاتوسی به ایران نیاید آنها مقابل استقلال بازی نمی‌کنند، گفت: من نه از نامه آذری اطلاع دارم و نه صحبت نکونام را شنیدم که یک استقلالی تمام عیار است. اینکه بازی را به خاطر پاتوسی عقب بیندازند، دلیل قانع کننده‌ای نیست.

سعادتمند در مورد اینکه دلیل آنها این است که زمانی که سازمان لیگ بازی معوقه با استقلال را اعلام کرد باید زمان حضور بازیکنان خارجی را هم در نظر می‌گرفت، اظهار داشت: فکر می‌کنم زمانی که سازمان لیگ اعلام کرد، ما هم دو بازیکن خارجی داشتیم. هر دو بازیکن خارجی ما مطالبات داشتند و 20 روز قبل از تاریخ اعلام شده برای شروع بازی به ما اضافه شدند و دیاباته هم فردا تمرین می‌کند. این را بگویم من هم مانند سایر مدیران لیگ برتری معتقدم باید همه مدیران و سرمربیان دعوت می‌شدند و در یک جلسه تخصصی شرایط برگزاری و همه چیز را می‌گفتند تا با خرد جمعی تصمیم گرفته می‌شد و تصمیم بهتری گرفته شود.

وی درباره شروع لیگ و اینکه برخی تیم‌ها تهدید به کناره‌گیری کرده‌اند، گفت: لیگ ایتالیا هم قرار است آغاز شود. معتقدم قهرمان باید در زمین مشخص شود و ما هم با یک بازی عقب افتاده و در مجموع 10 بازی داریم که 30 امتیاز دارد. ابتدای فصل ما در هفته چهارم و پنجم 14 یا 15 جدول بودیم، اما در هفته چهاردهم به صدرجدول رسیدیم. در فوتبال چیزی قابل پیش‌بینی نیست و تیم ما هم آنقدر بزرگ است که می‌تواند حقش را در زمین بگیرد. من، هم موافق و هم مخالف هستم. موافقم چون مردم شور و هیجان فوتبال را دوست دارند و باید بعد از این همه تعطیلی دنیا این شور و هیجان به دنیا به خصوص هواداران ما برگردد. از طرفی هم مخالفم، چون نگران جان انسان‌ها از جمله ورزشکارها هستم. برخی از این ورزشکاران شناخته شده هستند و امیدوارم که مشکلی برای آنها رخ ندهد و با رعایت پروتکل‌ها اتفاقی نیفتد.

مدیرعامل باشگاه استقلال در خصوص اینکه آیا پرونده‌های این باشگاه در فیفا باعث اذیت استقلال می‌شود یا نه، اظهار داشت: قطعاً اذیت می‌کند و این مبالغ پس از اعلام رأی فیفا باید پرداخت شود و باید تلاش کنیم تا از این خان هم بگذریم.

سعادتمند در واکنش به اینکه ابهامی در مورد بازگشت میلیچ و دیاباته به وجود آمده بود اما در نهایت آنها برگشتند و آیا موضوعی در این خصوص وجود دارد که جای مطرح شدن داشته باشد، گفت: ابتدا از این دو بازیکن و به ویژه بازیکنان خودمان تشکر می‌کنم که بسیار منظم و با انگیزه در تمرینات حضور دارند. توجه کنید که ما فقط دو بازیکن خارجی داریم و سایر بازیکنان کشور خودمان هستند. از همه آنها از جمله دو بازیکن خارجی تشکر می‌کنیم که با حرفه‌ای‌گری به قرارداد مقید بودند. هرچند باید گلایه کوچکی کنم که برخی دوست نداشتند این اتفاق رخ بدهد که بعداً اسم آنها را می‌گویم، اما با تلاش و کمک یکی از دوستانم مطالبات آنها را پرداخت کردیم. یک موهبت بزرگ در استقلال داریم که آن هم هواداران هستند و ما با آنها پیش می‌رویم. به عنوان مدیرعامل باشگاه استقلال رسماً از هواداران تشکر می‌کنم و با حضور آنهاست که ما به راه خودمان ادامه می‌دهیم.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر