روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سرپرست ملوان: نمی‌دانم زارع چرا به تمرین نمی‌آید/ تست همه اعضای تیم منفی بود

سرپرست تیم فوتبال ملوان بندرانزلی از دلیل غیبت مازیار زارع، مربی این تیم و یکی از مالکان ملوان در تمرینات، اظهار بی‌اطلاعی کرد.

سرپرست ملوان: نمی‌دانم زارع چرا به تمرین نمی‌آید/ تست همه اعضای تیم منفی بود

حسین برومند در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره وضعیت تیم فوتبال ملوان بندرانزلی اظهار داشت: تیم هر روز با رعایت پروتکل‌های پزشکی تمرین می‌کند. روز 26 اردیبهشت از همه اعضای تیم تست کرونا گرفتیم که خدا را شکر همه آنها منفی شد.

وی درباره غیبت مازیار زارع در تمرینات ملوانان و زمزمه‌هایی مبنی بر اختلاف مدیریتی او با پژمان نوری تصریح کرد: زارع چند روزی است که به تمرینات نمی‌آید و از دلیل آن مطلع نیستم، اما بعید می‌دانم این دو نفر با هم اختلافی داشته باشند. دلیل این غیبت را به من نگفته‌اند.

سرپرست تیم فوتبال ملوان بندرانزلی درخصوص اظهار نظر یک مدیر پزشکی استان گیلان مبنی بر اینکه سپیدرود تنها تیم گیلانی است که تست کرونا داده است، خاطرنشان کرد: ما اواخر اردیبهشت و پیش از تاریخ اعلام شده توسط سازمان لیگ برای آزمایش‌ها، در خانه بهداشت انزلی تست دادیم.

برومند درخصوص صحبت‌های اعضای برخی تیم‌ها مبنی بر لزوم لغو مسابقات فوتبال در شرایط فعلی به تسنیم گفت: می‌خواهیم بازی‌ها ادامه داشته باشد و از لغو لیگ ضرر می‌کنیم. پایان لیگ با سقوط سه تیم انتهایی و صعود دو صدرنشین فعلی در این مقطع قابل قبول نیست و رقابت‌ها باید ادامه یابد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر