روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ادامه عملیات اجرایی زیرگذر گلوبندک توسط سازمان مهندسی و عمران شهر تهران

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران، از واگذاری عملیات تکمیل زیرگذر پیاده روی چهارراه گلوبندک به سازمان مهندسی و عمران شهر تهران خبر داد.

ادامه عملیات اجرایی زیرگذر گلوبندک توسط سازمان مهندسی و عمران شهر تهران

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، صفا صبوری دیلمی معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران که در حاشیه بازدید میدانی از پروژه احداث زیرگذر چهارراه گلوبندک سخن می‌گفت، مهمترین اقدامات باقی مانده در این پروژه زیرسطحی را شامل حفاری ورودی شرقی، اجرای مراحل نهایی اتصال به ایستگاه مترو، نازک کاری‌ها و اصلاحات تکمیلی دانست و یادآور شد: تکمیل زیرگذر با توجه به تجربیات ارزشمند سازمان مهندسی و عمران شهر تهران در اجرای تونل‌های ترافیکی به این سازمان سپرده شده است.

صبوری با بیان آنکه پروژه احداث زیرگذر گلوبندک پس از تکمیل و بهره برداری، ضلع غربی خیابان 15 خرداد را از زیر خیابان خیام به ضلع شرقی آن متصل ساخته و در نتیجه مشکل تداخل تردد پیاده و سواره در خیابان خیام و چهارراه گلوبندک را برطرف می‌کند، افزود: این معبر زیرزمینی در واقع یک زیرگذر پیاده شهری است و علاوه بر تسهیل تردد عابران پیاده، امکان دسترسی آسان به ایستگاه مترو در ضلع غربی بازار را فراهم می‌کند.

وی طرح احداث زیرگذر گلوبندک را شامل تراز‌های منهای یک و منهای 2 ذکر و اضافه کرد: تراز منهای یک تامین کننده دسترسی‌های مناسب به ایستگاه مترو 15 خرداد بوده و تراز منهای 2 مسیر اتصالی خیابان‌های 15 خرداد شرقی و غربی را در خود جای داده است. به این ترتیب و در حالی که بازار تهران روزانه جاذب حدود 2 میلیون نفر جمعیت شناور است، وضعیت تردد در خیابان 15 خرداد به عنوان اصلی‌ترین مسیر ورود به بازار تهران ساماندهی می‌شود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر