روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ترافیک سنگین و روان در آزادراه‌های قزوین

قزوین -ایرنا- سرپرست پلیس راه استان قزوین از ترافیک سنگین و روان در آزادراه‌های قزوین خبر داد.

ترافیک سنگین و روان در آزادراه‌های قزوین

سرهنگ قدرت الله حسنی جمعه شب در گفت‌ وگو با خبرنگار ایرنا افزود: براساس آخرین گزارش‌های دریافتی هم‌اکنون ترافیک در مسیر آزادراه قزوین به کرج  و قزوین-رشت از سمت گیلان  سنگین و ترافیک آزادراه زنجان به قزوین نیمه سنگین است.
وی اظهار داشت: ترافیک در سایر مسیرهای ارتباطی استان قزوین عادی و تقریبا روان گزارش شده است.
این مسوول تصریح کرد: با توجه به بازگشت مسافران از تعطیلات از رانندگان درخواست داریم تا با رعایت فاصله طولی، از هرگونه تغییر مسیر ناگهانی خودداری کرده و تحت هیچ شرایط با تلفن همراه و سرنشینان خودرو صحبت نکنند.
 سرهنگ حسنی ادامه داد: خوشبختانه در 24 ساعت گذشته حادثه ناگواری در جاده‌های استان گزارش نشده است و از رانندگان در این مسیرها تقاضا می شود با صبر و حوصله بیشتری به رانندگی ادامه دهند.
سرپرست پلیس راه استان قزوین، خستگی و خواب آلودگی را درصد قابل توجهی از سوانح رانندگی دانست و اظهار داشت: رانندگان باید به ازای هر 2 ساعت رانندگی حداقل 20 دقیقه استراحت کنند.
وی اضافه کرد: رانندگان برای استراحت باید از توقف در حاشیه راه ها که خطرناک و حادثه آفرین است، پرهیز کنند و در توقفگاه ها و شهرهای بین مسیر رفع خستگی کنند و  در طول مسیر به تابلوها و علایم نصب شده در سطح جاده‌ها دقت داشته و به توصیه‌های پلیس راهور که در سطح محورها حضور دارند توجه کنند.
استان قزوین دارای شش هزار و 671 کیلومتر راه است که از این میان 217 کیلومتر آن آزادراه و 267 کیلومتر بزرگراه است.
آزادراه های استان قزوین به دلیل قرارگیری در میان تهران و استان های غربی و شمالی حجم بالایی از عبور و مرور خودروها در کشور را به خود اختصاص داده اند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر