روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

صادقی: بعد از چهار ماه بازی نکردن، تساوی نتیجه خوبی بود

تهران- ایرنا- سرمربی تیم فوتبال سایپا گفت: در نیمه نخست دیدار مقابل استقلال خوب دفاع کردیم اما در حمله خوب نبودیم؛ در مجموع بعد از چهار ماه دوری، اینکه بازی یک بر صفر باخته را یک بر یک مساوی کردیم، نتیجه خوبی بود.

صادقی: بعد از چهار ماه بازی نکردن، تساوی نتیجه خوبی بود

ابراهیم صادقی پس از پایان دیدار تیم‌های فوتبال استقلال تهران و سایپا که در چارچوب هفته بیست و دوم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال ایران در ورزشگاه آزاد برگزار شد و با تساوی یک بر یک پایان یافت، اظهار داشت: مسابقه خوبی بود و استقلال هر چند مصدوم و محروم‌هایی داشت اما به خاطر اینکه پنج روز قبل به میدان رفته بود در شرایط مسابقه قرار داشت اما ما بعد از چهار ماه اولین مسابقه رسمی خود را انجام دادیم.

وی افزود: در نیمه نخست این مسابقه خوب نبودیم البته خوب دفاع کردیم اما در حمله خوب نبودیم. در نیمه دوم با تغییری که بین دو نیمه انجام دادیم، فوتبال بهتری بازی کردیم و موقعیت‌های خوبی داشتیم.

سرمربی سایپا ادامه داد: استقلال مالک بازی بود اما در ضد حمله‌ها و ضربات ایستگاهی ما موقعیت بهتری داشتیم و در مجموع از همه بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجود تلاش کردند و امیدوارم در ادامه نتایج بهتری بگیریم و رتبه خود را در جدول بهتر کنیم.

صادقی افزود: با توجه به اینکه یک بر صفر عقب بودیم و توانستیم نتیجه را به تساوی بکشانیم، این نتیجه برای ما خوب بود. البته قبل از مسابقه برای کسب سه امتیاز برنامه‌ریزی کرده بودیم اما همین که بازی یک بر صفر باخته را یک بر یک مساوی کردیم، خوب بود.

سرمربی سایپا در پاسخ به این سوال که چقدر امیدوار به فرار سایپا از خطر سقوط است، گفت: تا رتبه نهم جدول امتیازها بسیار به هم نزدیک است و همین مساله ما را امیدوار می‌کند؛ در ادامه رتبه خود را بهتر کنیم.

وی درباره مصدومیت یکی از بازیکنان سایپا و ابتلای یکی دیگر از بازیکنان این تیم به ویروس کرونا، اظهار داشت: متاسفانه آزمایش کرونای یکی از بازیکنان ما پنج‌شنبه هفته گذشته مثبت شد و  امیرحسین حسین زاده را نیز به دلیل آسیب‌دیدگی از دست دادیم که امیدوارم هر دو بازیکن خیلی زود خوب شوند.

گفتنی است پس از پایان این دیدار، هیچکدام از اعضای کادر فنی استقلال برای حضور در نشست خبری حاضر نشد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر