روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

باغ‌آبادی: داور پنالتی صد درصد ما را نگرفت/ باید دست‌های‌مان را بالا ببریم و تسلیم شویم؟

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی گفت: با پیگیری که از کارشناسان داوری داشتیم، داور یک پنالتی صد درصد را برای تیم ما نگرفته است.

باغ‌آبادی: داور پنالتی صد درصد ما را نگرفت/ باید دست‌های‌مان را بالا ببریم و تسلیم شویم؟

به گزارش خبرگزاری تسنیم، غلامرضا باغ‌آبادی سرمربی تیم فوتبال ماشین‌سازی در نشست خبری پس از دیدار تیمش مقابل فولاد خوزستان اظهار داشت: من به بازیکنان‌مان دست‌مریزاد می‌گویم که در این هوای گرم اهواز پا به پای بازیکنان فولاد خوزستان بازی کردند. هر دو تیم موقعیت گل داشتند و سه گل به ثمر رسید. تیم فولاد خوزستان در نیمه اول مالکیت توپ بیشتری داشت و در نیمه دوم بازیکنان ما خیلی عالی کار کردند. با پیگیری که از کارشناسان داوری داشتیم داور پنالتی صد درصد ما در دقیقه 85 را نگرفته است.

مربی تیم فوتبال ماشین‌سازی ادامه داد: امیدوارم که ما اشتباه کنیم. اگر حرفی بزنیم مسئولیت دارد و نمی‌توانیم در این باره صحبت کنیم. امیدوارم که با این شرایط سخت اقتصادی که تیم ما بازی می‌کند و در مضیقه قرار دارد، حداقل مشکلات داوری نباشد. نمی‌دانیم چه کار کنیم. باید دست‌های‌مان را بالا ببریم و تسلیم شویم؟ من از کمیته داوران می‌خواهم که رسیدگی کند. البته به تیم فولاد خوزستان تبریک می‌گویم. امروز فوتبال خوبی توسط هر دو تیم انجام شد. 

وی درباره وقت‌کشی‌های حامد لک گفت: این طبیعت فوتبال است، چون ما در نیمه اول یک گل جلو افتادیم این‌طور به نظر آمده است. من یک سؤال دارم. آیا وقتی فولاد خوزستان در نتیجه بازی جلو بود دروازه‌بان آنها وقت‌کشی نکرد؟ اخراج شهاب گردان  هم به خاطر وقت‌کشی بود. حامد لک سبک بازی‌اش همین‌طور است و فکر نمی‌کنم که وقت‌کشی کرده باشد.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر