روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

صادقی: ۳ امتیاز را می‌خواستیم اما تساوی هم برای ما خوب است/ اعتراض ما به داوری طبیعی بود

ابراهیم صادقی سرمربی تیم فوتبال سایپا از عملکرد شاگردانش در دیدار مقابل استقلال ابراز رضایت کرد.

صادقی: 3 امتیاز را می‌خواستیم اما تساوی هم برای ما خوب است/ اعتراض ما به داوری طبیعی بود

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ابراهیم صادقی پس از تساوی یک - یک تیم فوتبال سایپا مقابل استقلال در هفته بیست‌ودوم لیگ برتر، اظهار داشت: بازی خیلی خوبی بود. استقلال در ریتم بازی قرار داشت، گرچه محروم و مصدومان زیادی داشت. ما چهار ماه بازی رسمی انجام نداده بودیم. در نیمه اول خوب دفاع کردیم، اما در بخش حمله خوب نبودیم. در نیمه دوم موقعیت‌های زیادی داشتیم، با این حال استقلال مالک زمین بود. در مجموع از تمام بازیکنانم تشکر می‌کنم که با تمام وجود بازی کردند. امیدوارم در ادامه لیگ نتایج خوبی کسب کنیم.

وی افزود: با توجه به اینکه یک بر صفر عقب بودیم، تساوی برای ما خوب بود. با این حال، قبل از بازی به دنبال سه امتیاز بازی بودیم. در پایین جدول امتیازات نزدیک به‌هم است و با یکی دو امتیاز می‌توانید رتبه‌تان را بهتر کنید. فاصله امتیازی‌مان با رده نهم جدول کم است و همین مسئله می‌تواند به ما انگیزه بیشتری بدهد.

 

سرمربی تیم فوتبال سایپا در مورد غایبان تیمش در ادامه مسابقات گفت: متأسفانه تست کرونای یک بازیکن ما مثبت شد و امیرحسین حسین‌زاده نیز که جزو جوان‌های خوب باشگاه سایپاست، مصدوم شد. امیدوارم حسین‌زاده زودتر برگردد و بازی‌های خوبش را دوباره انجام دهد.

صادقی راجع به برگزاری مسابقات فوتبال با وجود شیوع ویروس کرونا تصریح کرد: قبلاً گفته‌ام که اظهارنظر در این مورد را باید به کسانی بسپاریم که تخصص دارند. اگر قرار است بازی کنیم، باید تمکین کنیم. امیدوارم هیچ بازیکن و خانواده‌ای از بازیکنان درگیر این بیماری نشوند.

وی در پایان درباره اعتراض‌های نیمکت سایپا به تصمیمات داور بازی این تیم برابر استقلال گفت: اعتراض از سوی ما و تیم استقلال طبیعی بود، چرا که در جریان بازی چنین اتفاقاتی می‌افتد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر