روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

کشف ۳۰۰ تن موادمخدر توسط پلیس در بهار ۹۹

خبرگزاری تسنیم: سردار قاسم رضایی با اشاره به اقدامات پلیس برای مبارزه با موادمخدر از آن سوی مرز‌ها تا عمق خاک کشور، اظهار کرد: نمونه این اقدامات کشف محموله سه تن و 331 کیلوگرمی موادمخدر در غرب استان تهران است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی افزود: این محموله از منطقه شرق کشور رصد شده و با توجه به تاکتیک‌های به کار گرفته شده برای دستگیری اعضای باند، این عملیات در محور "شهریار ـ رباطکریم" و با اقتدار کامل اجرا و منجر به کشف و دستگیری دو سوداگر مرگ شد.

وی خاطرنشان کرد: با توجه به برآورد‌ها در بهار امسال، بیش از 300 تن کشفیات موادمخدر داشته‌ایم که 78 درصد آن در منطقه شرق و مابقی در عمق خاک کشور بوده است.

این مقام ارشد انتظامی با اشاره به افزایش 48 درصدی کشفیات موادمخدر در سه ماهه نخست سال جاری نسبت به مدت مشابه سال گذشته، تصریح کرد: ملت‌ها و کشور‌های غربی و اروپایی باید قدردان زحمات نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران باشند.

رضایی با اشاره به تقدیم سه هزار و 800 شهید در راه مبارزه با موادمخدر توسط مأموران نیروی انتظامی، گفت: پس از حضور 20 ساله غربی‌ها در کشوری مانند افغانستان که به گفته خودشان در آن زمان 200 تن موادمخدر تولید و حمل می‌شده این مقدار در حال حاضر به بیش از 9 هزار تن رسیده است.

جانشین فرمانده نیروی انتظامی با اشاره به کارگیری تجهیزات روز دنیا در کشور از جمله پهپادها، کوادکوپتر‌ها و سگ‌های موادیاب توسط نیروی انتظامی برای مقابله با قاچاقچیان موادمخدر و اشرار، بیان کرد: در مرز‌های کشور بیش از یک میلیارد دلار برای جلوگیری و پیشگیری از هرگونه تعرض هزینه شده است.

وی با اشاره به گفته سازمان‌های بین‌المللی که نیروی انتظامی جمهوری اسلامی ایران رتبه نخست در بحث مبارزه با موادمخدر را دارد، عنوان کرد: مقابله و مبارزه با موادمخدر مخصوصاً در مرز‌های شرقی کشور از اولویت‌های کلان نیروی انتظامی است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر