روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سه پایگاه اهدای خون همزمان با میلاد امام رضا(ع) در مشهد دایر است

مشهد- ایرنا- سه پایگاه اهدای خون همزمان با میلاد امام مهربانی‌ها، حضرت رضا (ع) در مشهد برای اهدای خون داوطلبان دایر است.

سه پایگاه اهدای خون همزمان با میلاد امام رضا(ع) در مشهد دایر است

مدیرکل انتقال خون خراسان رضوی روز پنجشنبه با بیان این مطلب در گفت ‌و گو با خبرنگار ایرنا افزود: پایگاه‌های اهدای خون امام رضا (ع) در میدان شریعتی مشهد، امید در خیابان شیرازی و شهید سلیمانی واقع در بولوار استقلال این کلانشهر روز جمعه از ساعت 8:30 تا 13 پذیرای داوطلبان اهدای خون هستند.

دکتر مجید عبداللهی از کاهش شدید ذخایر خونی در این استان و اعلام وضعیت هشدار در این زمینه خبر داد و افزود: از زائران و مجاوران بارگاه مطهر رضوی تقاضا می‌شود به پایگاه‌های انتقال خون استان مراجعه کرده و در شرایط اوج‌گیری دوباره بیماری کرونا به یاری بیماران نیازمند خون بشتابند.

وی ادامه داد: در حال حاضر ذخایر خونی در خراسان رضوی به دلیل کاهش مراجعه مردم به پایگاه‌های اهدای خون کاهش یافته است که ادامه این روند در روزهای آینده پاسخگویی به بیماران نیازمند و مراکز درمانی را با چالش مواجه خواهد ساخت.
خراسان رضوی سومین تولید کننده خون در کشور بعد از استان‌های تهران و فارس به شمار می‌رود.
هم اکنون 11 پایگاه انتقال خون در خراسان رضوی فعال است که 6 پایگاه در مشهد و پنج پایگاه در شهرستان‌های نیشابور، گناباد، قوچان، تربت‌حیدریه و سبزوار قرار دارد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر