روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

افزایش بیماران مبتلا به کرونا در استان چهارمحال و بختیاری/آمار فوتی ها به ۵۰ نفر رسید

طی ۲۴ ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست ۱۰ مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید ۱۹ که در مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

افزایش بیماران مبتلا به کرونا در استان چهارمحال و بختیاری/آمار فوتی ها به 50 نفر رسید

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری،  دکتر شیرانی ریاست دانشگاه علوم پزشکی شهرکرد، آمار جدید بیماری کرونا در استان در دوازدهمین روز تیرماه سال 99 را به شرح زیر عنوان کرد:

طی 24 ساعت گذشته قریب به 320  نفر با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا به مراکز بهداشتی و درمانی سرپایی استان مراجعه داشته اند و 24 بیمار با علایم مشکوک به این بیماری در مراکز درمانی بستری شده اند.

طی 24 ساعت گذشته علاوه بر موارد سرپایی، تست 10 مراجعه کننده بیمارستانی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کووید 19  که در  مراکز درمانی بستری شده بودند مثبت قطعی اعلام شد.

 هم اکنون 81 بیمار مثبت قطعی و مشکوک به بیماری کرونا در مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند که از این تعداد  52 نفر مثبت قطعی و مابقی در انتظار پاسخ نتایج آزمایشات برای رد یا تایید بیماریشان هستند.

 متاسفانه طی 24ساعت گذشته، با 1 مورد فوتی جدید ناشی از ابتلا به بیماری نوپدید کووید 19 در استان، مجموع فوتی های ناشی از ابتلا به این بیماری در چهارمحال و بختیاری به 50 نفر رسید

 هم اکنون 14 بیمار با شرایط بحرانی و حال عمومی نسبتاً بد در بخش های مراقبت ویژه مراکز درمانی استان تحت مراقبت و درمان هستند.

 این روزها شاهد افزایش مختصر تعداد موارد مثبت، از بین بیماران سرپایی با علایم بالینی مشکوک به بیماری کرونا مراجعه کننده به مراکز بهداشتی و درمانی هستیم.

 استفاده از ماسک علاوه بر مزایا برای خود فرد موجب پیشگیری از بیمار شدن اطرافیان وی می شود.

 با توجه به شرایط شیوع بیماری کووید 19، استفاده از ماسک بزرگترین حق الناس و سرایت بیماری به دیگران ظلم بزرگی است که با استفاده از ماسک می توان از آن پیشگیری کرد.

 مدت قرنطینگی و ضرورت رعایت نکات بهداشتی پس از درمان مبتلایان به بیماری کووید 19 بسته به شدت بیماری و مدت تحت درمان بودن فرد در مراکز درمانی است.

48

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر