روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

بسته سرمایه‌گذاری برای بزرگترین بازارچه صنایع‌دستی آذربایجان شرقی تدوین شد

تبریز- ایرنا - مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی از تدوین بسته سرمایه‌گذاری بازارچه صنایع‌دستی قزلجه میدان تبریز به عنوان بزرگترین بازارچه استان خبر داد.

بسته سرمایه‌گذاری برای بزرگترین بازارچه صنایع‌دستی آذربایجان شرقی تدوین شد

احمد حمزه زاده روز پنجشنبه پس از جلسه بررسی و تعیین بسته‌های سرمایه‌گذاری پیشنهادی بازارچه صنایع‌دستی قزلجه میدان به ریاست معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری، گفت: بازارچه صنایع‌دستی قزلجه میدان در ورودی شهر تبریز جنب آزادراه و روستای قزلجه میدان واقع‌شده و از مساحتی بیش از 43 هزار مترمربع برخوردار است.

وی گفت: این بازارچه با ایجاد 153 واحد کارگاهی و نمایشگاهی صنایع‌دستی و همچنین واحدهای تجاری و تفریحی یکی از بزرگ‌ترین بازارچه‌های صنایع‌دستی کشور خواهد بود.

مدیرکل میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع‌دستی آذربایجان شرقی با اشاره به اینکه در این جلسه بسته‌های پیشنهادی سرمایه‌گذاری این اداره کل و شرکت شهرک های صنعتی استان تدوین شد، افزود: در این جلسه مقرر شد تا این بسته پیشنهادی به‌صورت مشارکت مدنی طی مراحل اداری در قالب ماده 27 در فراخوانی ارائه شده و جذب سرمایه‌گذار آن انجام شود.

حمزه زاده خاطرنشان کرد: پس از جذب سرمایه‌گذار برای بازارچه صنایع‌دستی قزلجه میدان، عملیات ساخت و تکمیل این پروژه که هم‌اکنون با پیشرفت فیزیکی خوبی همراه است، تداوم خواهد یافت.

 کلنگ ساخت نخستین ناحیه صنعتی اشتغال صنایع دستی و گردشگری آذربایجان شرقی اوایل دی ماه 1397 در محدوده روستای «قزلجه میدان» در 10 کیلومتری شرق تبریز زمین زده شد و برای ساخت آن 550 میلیارد ریال هزینه پیش بینی شده است.

 ناحیه صنعتی اشتغال صنایع دستی استان در آزاد راه پیامبر اعظم جنب پلیس راه تبریز - بستان آباد در قالب 153 قطعه کارگاهی احداث می شود که پیش بینی می شود با ساخت و با بهره برداری کامل از این ناحیه صنعتی، زمینه اشتغال 600 نفر فراهم شود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر