روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

نماز جمعه در ۱۴ نقطه خراسان شمالی برگزار می‌شود

بجنورد- ایرنا- مسوول نمایندگی شورای هماهنگی ائمه جمعه خراسان شمالی گفت: آیین عبادی و سیاسی نماز جمعه فردا در ۱۴ نقطه استان که وضعیت کرونایی سفید و زرد دارند، برگزار می‌شود.

نماز جمعه در 14 نقطه خراسان شمالی برگزار می‌شود

حجت الاسلام نعمت الله آزموده روز پنجشنبه به خبرنگار ایرنا گفت: بر اساس اعلام ستاد مقابله با کرونا نماز جمعه در شهرهایی که به لحاظ شیوع کرونا در وضعیت سفید و زرد، هستند برگزار می شود.

وی با اشاره به اینکه در 2 شهر قرمز استان نماز جمعه برگزار نمی شود افزود: بر این اساس در هفته جاری، نماز جمعه در شهرهای فاروج و تیتکانلو برگزار نمی شود.

حجت الاسلام آزموده خاطرنشان کرد: برای پیشگیری از شیوع کرونا، نماز جمعه با رعایت پروتکل های بهداشتی برگزار می شود و از ورود اطفال و کهنسالان و افراد با بیماری های زمینه ای و یا افراد با علائم تب به مکان برگزاری این آیین عبادی و سیاسی، ممنوعیت به عمل می آید.

مسوول نمایندگی شورای هماهنگی ائمه جمعه خراسان شمالی خاطرنشان کرد: نماز جمعه با رعایت نکات بهداشتی برگزار خواهد شد و استفاده از ماسک برای نمازگزاران اجباری است.

در خراسان شمالی، نماز جمعه در 16 مرکز اقامه می‌شود و 6 هزار تا 12 هزار نفر از مردم در این آیین عبادی و سیاسی شرکت می‌کنند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر