روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سرقت از طلافروشی با لباس ضدکرونا! +عکس

باشگاه خبرنگاران جوان: به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، با شیوع ویروس کرونا در هند، سارقان نیز ابتکار جدیدی به خرج داده و با پوشیدن لباس‌های پزشکی ضد کرونا و تجهیزات محافظ شخصی اقدام به سرقت کرده اند.

پلیس ایالت ماهاراشترا امروز سه شنبه اعلام کرد در جدیدترین شیوه سرقت، گروهی از سارقان با پوشیدن لباس و تجهیزات محافظ شخصی وارد یک طلافروشی در این ایالت شده و با 780 گرم طلا به ارزش 52 هزار دلار فرار کرده اند.

سرقت از طلافروشی با لباس ضدکرونا!

طبق گفته پلیس، سارقان از طریق دیوار همسایه به این مغازه وارد شده اند.

یک افسر ارشد پلیس نیز گفت: فیلم‌های دوربین‌های مدار بسته نشان می‌دهد سارقان در حالی که لباس ضد کرونا پوشیده اند وارد مغازه‌ای در منطقه ساتارا ایالت ماهاراشترا شده و طلا‌های داخل ویترین‌ها و کمد‌ها را به سرقت می‌برند.

پلیس اعلام کرده از آنجا که سارقان کلاه، ماسک و دستکش داشته اند شناسایی آن‌ها بسیار دشوار است. با این حال، تیم جستجو تحقیقات خود را آغاز کرده است.

بر اساس اعلام وزارت بهداشت و رفاه خانواده فدرال هند، بیش از 723 هزار نفر در این کشور به کرونا مبتلا شده اند که از این تعداد بیش از 20 هزار نفر جان باخته اند.

دولت هند به منظور احیای اقتصاد خود اقدام به لغو محدودیت‌های اجتماعی کرده است که این امر موجب تشدید شیوع بیماری در برخی از ایالت‌های هند شده است.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر