روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

درخواست دانشجویان از نمایندگان مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون

جمعی از دانشجویان در نامه ای به نمایندگان مجلس خواستار رد اعتبارنامه تاجگردون در مجلس یازدهم شدند.

درخواست دانشجویان از نمایندگان مجلس درباره اعتبارنامه تاجگردون

به گزارش گروه دانشگاه خبرگزاری تسنیم، جمعی از دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاههای مختلف در نامه ای به نمایندگان مجلس شورای اسلامی نکاتی را درباره مسئله تایید اعتبار تاجگردون در مجلس مطرح کردند.

 

در این نامه آمده است: 

نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی 
با سلام و احترام

نظر به اینکه مجلس یازدهم، با شعارهایی همچون شفافیت، شایسته سالاری و فساد ستیزی، با حضور و انتخاب هوشمندانه مردم تشکیل گردید؛ بارقه های امید در دل مردم برای قطع دستهای آلوده مفسدین از دامن اقتصاد و مدیریت کشور و برخورد همه جانبه و قاطع با فساد بوجود آمد.


انتظار میرود مجلس شورای اسلامی، که طبق فرموده امام خمینی (ره) در راس امور مملکت است با اهتمام به مبانی  و شعائر انقلابی بتواند در گام دوم انقالب اسالمی، با عزمی راسخ در مبارزه با فساد و بی عدالتی و گسترش عدالت  اجتماعی، و انجام فرامین رهبر معظم انقالب، امام خامنه ایی (مدظلّه العالی) مبنی بر مبارزه با فساد که آن را جهاد واقعی و امری بس سخت و دشوار توصیف کردند گامی استوار بردارد.

شایسته است که نمایندگان محترم قدم اول در مبارزه با فساد و رانت خواری را از خود شروع کرده و این مقوله مهم  و حیاتی را منحصر به ایام انتخابات و شعارهای انتخاباتی ندانند.

فلذا؛ با استناد به اسناد منتشر شده از جانب چندتن از نمایندگان دغدغه مند مجلس، پیرامون شبکه گسترده فساد، رانت، انتصابات قومی قبیله ایی، دستکاری بودجه به نفع نجومی بگیران و عدم صداقت جناب آقای غلامرضا تاجگردون (نماینده مردم شریف گچساران) و عدم پاسخگویی و روشنگری مستدل و مستند از جانب ایشان که رفع اتهام صورت بگیرد نکاتی را به محضر شریف شما نمایندگان محترم خاطرنشان کرده و اعلام می داریم:

مطابق با اظهارات آقای غلامرضا تاجگردون ایشان در زمان مسئولیت خود در کمیسیون برنامه و بودجه مبالغی به دو خبرگزاری که ردیف بودجه عمومی ندارند از بیت المال پرداخت نموده است، جدای از صحت یا عدم صحت این مسئله ایشان دست به اعتراف بزرگی زده اند که مُهر تاییدی بر رویه فساد انگیز و عدم صداقت ایشان در مهمترین کمیسیون مجلس می باشد.

با احضار عوامل و همکاران جناب آقای غلامرضا تاجگردون در این شبکه گسترده فساد و رانت به مراجع قضایی باید از بزرگتر و گسترده تر شدن بیش از پیش این شبکه جلوگیری کرد. برای جلوگیری از بوجود آمدن چنین فسادهایی پیگیری و به سرانجام رساندن قانون شفافیت مالی و دارایی نمایندگان و مسئولان دولتی و حکومتی در اسرع وقت پیگیری و تصویب گردد.

با زد و بندهای قومی قبیله ایی افرادی مانند آقای غلامرضا تاجگردون است که افراد ناشایست و بیکفایت به دستگاه ها و شرکتهای دولتی و حکومتی تحمیل میگردند که نتایج آن در غیزانیه، هفت تپه، هپکو و... قابل مشاهده و پیگیری است.

بنا بر توصیه امام خمینی(ره)که در وصیت نامه سیاسی الهی خود فرمودند: "از نمایندگان مجلس شورای اسلامی  در  این عصر و عصرهای آینده می خواهم که اگر خدای نخواسته عناصر منحرفی که با دسیسه و بازی سیاسی وکالت  خود را به مردم تحمیل نمودند، مجلس اعتبارنامه آنان را رد کنند و نگذارند حتی یک عنصر خرابکار وابسته به مجلس راه یابد".

امید است شما نمایندگان انقلابی و پرشور با رد اعتبار نامه جناب آقای غلامرضا تاجگردون عزم  خود را برای پاکسازی کشور از فساد و رانت به مردم و موکلان خود ثابت کنید.

از خداوند منان و حضرت ولیعصر(عج) توفیقات روز افزون برای شما نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی  مسئلت داریم.
 
والعاقبه للمتقین


 امضا شده توسط  دفاتر بسیج دانشجویی دانشگاه های و پژوهشگاههای 

٭پژوهشگاه ملی مهندسی ژنتیک و زیست فناوری
٭آزاد اسلامی تهران شمال
٭علوم پزشکی تهران
٭شهید مطهری
٭فرهنگیان تهران 
٭شهید شمسی پور
٭انقلاب اسلامی

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر