روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

تعیین چارچوب‌‌های تعامل مجلس و وزارت کشور برای اصلاح قانون انتخابات

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس گفت: مقرر شد تا وزارت کشور تعامل و هماهنگی‌های بیشتری با مجلس و به‌خصوص کمیسیون شوراها در زمینه اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها داشته باشد.

تعیین چارچوب‌‌های تعامل مجلس و وزارت کشور برای اصلاح قانون انتخابات

علی حدادی سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس شورای اسلامی در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی خبرگزاری تسنیم با اشاره به جزئیاتی از جلسه عصر امروز(سه‌شنبه، 17 تیر 99) این کمیسیون، گفت: جلسه عصر امروز کمیسیون شوراهای مجلس، آقای رحمانی‌فضلی وزیر کشور گزارشی از وضعیت امنیت داخلی و نیز آسیب‌های اجتماعی به اعضای کمیسیون ارائه کرد.

وی افزود: در این جلسه، تعدادی از اعضای کمیسیون دیدگاه‌ها و نظرات‌شان درباره نحوه تعامل وزارت کشور با این کمیسیون در دوره یازدهم مجلس را مطرح کردند.

سخنگوی کمیسیون شوراهای مجلس اضافه کرد: همچنین مقرر شد تا پیرو دغدغه برخی اعضای کمیسیون درباره تعامل بیشتر مجموعه وزارت کشور با کمیسیون شوراها در دوره یازدهم مجلس، این تعامل و همکاری نسبت به گذشته تقویت و کارآمدتر شود.

حدادی در پایان خاطرنشان کرد: در ادامه جلسه عصر امروز کمیسیون شوراهای مجلس مقرر شد تا وزارت کشور تعامل و هماهنگی‌های بیشتری با مجلس و به‌خصوص کمیسیون شوراها در زمینه اصلاح قانون انتخابات ریاست‌جمهوری و شوراها داشته باشد که چارچوب‌هایی نیز برای آن تعیین شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر