روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران خبر داد:

بهره برداری از پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استاد معین تا پایان مردادماه

صبوری با بیان آنکه پیشرفت عملیات اجرایی پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استادمعین از مرز ۹۰ درصد فراتر رفته است، از امکان بهره برداری از این پروژه تا پایان مردادماه سال جاری خبر داد.

بهره برداری از پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استاد معین تا پایان مردادماه

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان،صفا صبوری دیلمی که در جریان بازدید میدانی از پروژه احداث ادامه جنوبی بلوار استاد معین (حدفاصل خیابان نیارکی تا محور 30 متری جی) سخن می‌گفت، با بیان آنکه عرض 45 متری بلوار استادمعین جنوبی فضای کافی برای احداث 2 لاین تندرو و 2 لاین کندرو را فراهم ساخته است، یادآور شد: باتوجه به وجود این باند‌های مجزا، مسیر‌های دوچرخه و عابر پیاده تفکیک شده و ایمنی این مسیر‌ها با توجه به استاندارد‌های روز دنیا، تامین شده است.

وی احداث این معبر 875 متری را یکی از پروژه‌های مهم پهنه جنوب غربی شهر تهران دانست و یادآور شد: پروژه بلوار استاد معین جنوبی، موجد تغییرات مهمی در بافت اجتماعی، ترافیکی و فرهنگی منطقه 9 خواهد بود.

معاون فنی و عمرانی شهرداری تهران با بیان آنکه این مسیر، انتهای جنوبی خیابان سی متری جی را به انتهای جنوبی خیابان استاد معین موجود متصل می‌کند، بهره برداری از آن را سبب کاهش بار ترافیک بزرگراه آیت الله سعیدی دانست و خاطرنشان کرد: با بهره برداری از این پروژه، ترافیک محلی و گذری در زیرگذر خیابان آزادی و انتهای شمالی خیابان استاد معین تفکیک شده و رفت و آمد شهروندان ساکن در محلات همجوار تسهیل خواهد شد.

گفتنی است تکمیل ادامه جنوبی بلوار استاد معین با توجه به عبور مسیر از داخل پادگان جی، مستلزم توافقاتی بود که خوشبختانه با مشارکت نهاد‌های ذیربط حاصل و امکان بهره برداری از این معبر راهگشا فراهم شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر