روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

الهامی: تا تکلیف دیدارهای عقب‌افتاده مشخص نشود، بازی نمی‌کنیم!/ در نبود تماشاگران بازی شور و شوقی نداشت

سرمربی تیم فوتبال تراکتور تبریز باز هم تهدید به کناره‌گیری از لیگ برتر کرد، این بار به بهانه مشخص نشدن تکلیف دیدارهای معوقه استقلال و فولاد خوزستان.

الهامی: تا تکلیف دیدارهای عقب‌افتاده مشخص نشود، بازی نمی‌کنیم!/ در نبود تماشاگران بازی شور و شوقی نداشت

به گزارش خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، ساکت الهامی پس از تساوی بدون گل تیم فوتبال تراکتور مقابل استقلال در هفته بیست‌وچهارم لیگ برتر فوتبال، اظهار داشت: همان‌طور که پیش‌بینی کرده بودیم بازی برای هر دو تیم سخت بود. دو تیم در ابتدا دنبال نباختن و سپس گرفتن امتیاز بودند. هم ما و هم استقلال موقعیت داشتیم. مواقعی ما حاکم بازی بودیم و برخی مواقع استقلال حاکم بود. خوشحالم استقلال با همه نفراتش بازی کرد. دیشب هم گفتم خوشحالم حتی دیاباته برگشته است. امیدوارم در ادامه راه به هدفی که می‌خواهیم برسیم.

وی در مورد عدم استفاده از مسعود شجاعی و اشکان دژاگه از ابتدای این دیدار گفت: شجاعی و دژاگه قطعاً بازیکنان تأثیرگذاری هستند، اما هر دو دیر به جمع ما اضافه شدند. دژاگه پس از بازگشت به تبریز از ناحیه کمر دچار مصدومیت شد. جای آنها بازیکنان جوان خوب کار کردند. از دژاگه و شجاعی نیز تشکر می‌کنم که در شرایط سخت قبول کردند برای تراکتور بازی کنند.

 

الهامی ادامه داد: تیم فولاد خوزستان نیز دوست دارد همه بازیکنانش را در اختیار داشته باشد، اما با یک بازی عقب‌افتاده، تیم‌های دیگر از نتایج ما خبر دارند. خواهش می‌کنم تکلیف بازی‌های عقب‌افتاده را مشخص کنند. اگر مشخص نکنند، از زنوزی مالک باشگاه تراکتور می‌خواهم که لیگ را ادامه ندهد، چرا که با یک نتیجه ممکن است تیمی سهمیه بگیرد یا نگیرد! این موضوع را به زنوزی انتقال می‌دهم تا هر تصمیمی که خواست، بگیرد. نظرم این است که تا بازی عقب‌افتاده برگزار نشود، بازی نکنیم. اگر قرار است بازی‌ها را ادامه ندهند، جام حذفی را برگزار کنند تا حداقل فینالیست این جام مشخص شود.

وی درباره داوری دیدار استقلال - تراکتور خاطرنشان کرد: جا دارد از حسن اکرمی و تیم داوری تشکر کنم. تنها مسئله بازی درگیری روزبه چشمی و مسعود شجاعی در گوشه زمین و در اواخر بازی بود. از کمیته داوران تشکر می‌کنم که این داور را گذاشت تا بدون حاشیه قضاوت کند. همه فکر می‌کردند بازی با حاشیه باشد، اما بدون حاشیه بود.

سرمربی تیم فوتبال تراکتور درباره اینکه تراکتور در نیمه دوم به مانند نیمه اول بازی نکرد، گفت: بازی هر دو تیم در نیمه اول باکیفیت بود و می‌خواستند بازی را ببرند، اما در نیمه دوم استرس گل نخوردن داشتند. چه بخواهیم، چه نخواهیم دیدار استقلال و تراکتور دربی بوده و گرفتن امتیاز برای هر دو تیم حائز اهمیت است. به فرهاد مجیدی تبریک می‌گویم، چون تیمش خوب بازی کرد. اگر چه در نبود تماشاگران بازی شور و شوقی نداشت. چقدر خوب بود که یک طرف هواداران تراکتور بود و یک طرف هواداران استقلال تا کیفیت بازی 50 درصد از این هم بهتر می‌شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر