روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

لیگ برتر فوتبال؛ پیکان از گل‌گهر سبقت گرفت/ شکست ناپذیری نساجی با فکری ادامه دارد

تیم فوتبال پیکان در دیدار حساس قعرنشین‌ها موفق به شکست گل‌گهر شد تا از این تیم در جدول عبور کند و تیم نساجی در خارج از خانه صنعت نفت را متوقف کرد.

لیگ برتر فوتبال؛ پیکان از گل‌گهر سبقت گرفت/ شکست ناپذیری نساجی با فکری ادامه دارد

به گزارش خبرگزاری تسنیم، دو دیدار همزمان از هفته بیست‌وچهارم رقابت‌های لیگ برتر فوتبال باشگاه‌های کشور از ساعت 21 امشب (شنبه) برگزار شد که نتایج این دو دیدار به شرح زیر است:

پیکان 2 - گل‌گهر صفر
گل‌ها:
ماهان رحمانی (12) و نادر محمدی (47)
کارت زرد: آرش قادری، حسین پورامینی و عبدالله ویسی (سرمربی) از پیکان، احمد زنده‌روح، یونس شاکری، علیرضا ابراهیمی و مهران گلزاری (بازیکن ذخیره) و پورفریدونی (کادر فنی) از گل‌گهر سیرجان

*نکته: کارت زرد متعدد بازیکنان و کادر فنی گل‌گهر به دلیل صحنه‌ای بود که بازیکنان و کادر فنی این تیم اعتقاد به گل شدن ضربه گادوین منشا داشتند، اما داور مسابقه چنین اعتقادی نداشت و با اعتراض گل‌گهری‌ها مواجه شد. تیم میهمان معتقد بود که توپ از خط دروازه پیکان عبور کرده است، اما داور و کمک داور روی خط چنین اعتقادی نداشتند.

صنعت نفت آبادان یک - نساجی یک
گل‌ها:
میلاد جهانی (26) برای صنعت نفت و رحمان جعفری (45) برای نساجی
کارت زرد: میلاد جهانی از صنعت نفت

به گزارش تسنیم، پیکان با پیروزی در این دیدار مقابل گل‌گهر که مصاف قعرنشین‌ها بود 21 امتیازی شد و از حریف 19 امتیازی خود در جدول سبقت گرفت تا برای بقا در لیگ شانس خود را بیشتر کند. تیم نساجی هم که پس از حضور محمود فکری روی نیمکت دو پیروزی کسب کرده و یک بازی معوقه دارد، در این بازی هم با وجود عقب افتادن از میزبان آبادانی، به بازی برگشت و به تساوی دست یافت تا همچنان با سرمربی جدید خود شکست‌ناپذیر باشد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر