روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

کریمیان: رقم خوردن چنین شکستی در بوشهر، حق مردم شهر نبود/ باید تفکرات جدیدی به شاهین بیاید

سرمربی پیشین شاهین شهرداری بوشهر معتقد است اکنون، زمانی است برای ورود ایده فنی و تفکرات جدید به مجموعه شاهین.

کریمیان: رقم خوردن چنین شکستی در بوشهر، حق مردم شهر نبود/ باید تفکرات جدیدی به شاهین بیاید

مهرداد کریمیان در گفت‌وگو با خبرنگار ورزشی خبرگزاری تسنیم، درباره شکست 5 بر یک تیم فوتبال شاهین شهرداری بوشهر مقابل ذوب‌آهن اصفهان اظهار داشت‌: حق ما نبود که با این نتیجه شکست بخوریم. اتفاقات فوتبالی به نفع ما نبود. می‌توانستیم به این مسابقه برگردیم و این نتیجه برای ما حاصل شود، اما روز ما نبود و من به عنوان سرمربی، مسئولیت این شکست را می‌پذیرم. از همه هوداران شاهین و مردم بوشهر معذرت می‌خواهم و حق‌شان نبود که این نتیجه در شهر خودشان رقم بخورد.

وی با تمجید از عملکرد شاگردانش در این مسابقه تصریح کرد: بازیکنانم زحمت خود را کشیدند و شکست با این اختلاف حق ما نبود. از لحاظ آماری، عملکردی بهتر و فرصت‌های گلزنی بیشتری داشتیم که برای شاهین نقطه امید است. به خاطر سنگینی این شکست از سمتم کناره‌گیری کردم و صلاح دیدم دست باشگاه را برای انتخاب‌های بهتر باز بگذارم. انشاءالله سرمربی جدید بتواند تیم را در لیگ برتر نگه دارد.

سرمربی پیشین شاهین شهرداری بوشهر با اشاره به حضور خود از ابتدای فصل در این تیم خاطرنشان کرد: از اول امسال و حتی در دو مقطع که سرمربی تیم از جمع ما جدا شد، کنار شاهین بودم. سه هفته هم به عنوان سرمربی فعالیت کردم، اما الان صلاح نیست کنار تیم نباشم. الان باید تفکرات و سرمربی جدیدی در شاهین باشد.

کریمیان درباره گزینه‌های هدایت شاهین در ادامه فصل و اینکه گفته می‌شود دارکو دراژیچ، مدیر فنی فعلی تیم بوشهری ممکن است هدایت این تیم را بر عهده بگیرد، به تسنیم گفت: قطعاً دراژیچ می‌تواند گزینه خوبی برای سرمربیگری شاهین باشد. با این حال صحبت‌هایی در میان است که در این مقطع از فصل نمی‌خواهم مطرح کنم تا حاشیه‌ای برای شاهین درست شود. امیدوارم نتایج خوبی برای این تیم رقم بخورد تا شاهین در لیگ برتر بماند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر