تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مزایای اجاره اسپیس فریم

اجاره اسپیس فریم یکی از روش های مدیران خلاق جهت صرفه جویی در هزینه ها است. یکی از مهمترین موارد درخواست برای اجاره اسپیس فریم، در زمان برگزاری نمایشگاه و اجاره اسپیس نمایشگاهی است.

چرا اجاره اسپیس فریم مهم است؟

اجاره اسپیس فریم یکی از روش های مدیران خلاق جهت صرفه جویی در هزینه ها است. سالانه، نمایشگاه های مختلفی در کشور برگزار می شود. بسیاری از شرکت های معتبر، جهت شرکت در این نمایشگاه ها، اقدام به اجاره غرفه، فضا و سازه نمایشگاهی می نمایند. یکی از مهمترین موارد درخواست برای اجاره اسپیس فریم، در زمان برگزاری نمایشگاه و اجاره اسپیس نمایشگاهی است. احتمالا شما هم از هزینه های بالای خرید و اجرای غرفه های نمایشگاهی مطلع هستید. با اجاره اسپیس فریم در هزینه ها صرفه جویی می شود. زیرا به جای اینکه نیاز به خرید این سازه ها با هزینه های بالا داشته باشیم، می توانیم با قیمت به مراتب کمتری آن را اجاره کنیم. با اجاره اسپیس، وقتی نمایشگاه به اتمام می رسد دیگر به فکر جمع آوری غرفه نمایشگاهی و دردسر های آن نباشید.

اجاره اسپیس

با استفاده از اسپیس فریم می توان غرفه های نمایشگاهی خلاقانه ای خلق کرد.

مزایای اجاره اسپیس فریم چیست؟

اجاره اسپیس فریم شما را از مشکل انبارداری و تعبیه محل و استخدام نیرو برای انبارش اسپیس فریم بی نیاز می کند. تمامی مراحل از لحظه ای که تصمیم به اجاره اسپیس فریم می­گیرید، با نظارت شما توسط تیم حرفه ای شرکت اجاره دهنده انجام می شود. قطعات مورد نیاز به محل انتقال داده شده و طبق نقشه های از پیش محاسبه شده، توسط اتصالات سریع و موقت به هم متصل می گردند.

همچنین اجاره اسپیس فریم به حفظ محیط زیست کمک می کند. زیرا با استفاده چند باره و اشتراکی از مفتول ها و قطعات به کار رفته در این محصول، تولید قطعات جدید کمتر شده و آسیب کمتری به محیط زیست وارد می شود.

برای بسیاری از شرکت ها که در فواصل زمانی کوتاه یا در شهر های مختلف نیاز به برپایی غرفه نمایشگاهی دارند، اجاره غرفه اسپیس فریم، بهترین پیشنهاد است. یکی دیگر از مزایای اجاره اسپیس فریم، حل مشکل جابجایی مدام سازه ها از تهران به شهرستان و بالعکس است.

اسپیس فریم

با اجاره اسپیس فرین از هزینه های انبارش، حمل، جابجایی و نصب رهایی می یابید.

همچنین با توجه به قیمت مناسب تر اسپیس فریم دست دوم، می توان برای مدتی اسپیس فریم مورد نظر را اجاره نمود. سپس در صورت رضایت از کیفیت محصول نسبت به خرید آن اقدام کرد. برای مثال افرادی که قصد برپایی سازه گلخانه با استفاده از اسپیس فریم را دارند، می توانند با اجاره قطعات دست دوم، برای مدت چند ماه به بهره برداری از آن پرداخته و در صورت برخورداری قطعات اسپیس فریم از کیفیت مورد انتظار، سازه را خریداری کنند.

کاربرد های اسپیس فریم

به طور کلی، اسپیس فریم به خاطر سبک بودن، سهولت و سرعت اجرا، قیمت مناسب، طرح های متنوع، ضد زنگ بودن و ... عموماً برای ساخت هر نوع سازه موقت و همچنین دائم به کار می رود. می توان با اجاره اسپیس فریم به سرعت نیاز خود به سازه موقت را برطرف کرد. در ادامه به ذکر چند نمونه از کاربرد های اسپیس فریم می پردازیم:

 1. می توان با اسپیس فریم، غرفه های نمایشگاهی جذاب طراحی و اجرا کرد. این غرفه ها بعد از پوشانده شدن با بنر، قطعات چوبی سبک و ... برای کف و سقف، آماده ارائه و معرفی محصولات به بازدید کنندگان هستند.
 2. اسپیس فریم برای ساخت انواع سن نمایش، استیج کنسرت، صحنه همایش و ... کاربرد دارد. نکته قابل توجه در برپایی این نوع سازه اسپیس فریمی، محاسبات دقیق وزن باری است که به سازه تحمیل می شود تا از بروز حوادث احتمالی در حین اجرای مراسم جلوگیری شود.
 3. می توان با اسپیس فریم سوله های دائمی یا موقت برای انبار مواد و مصالح، احداث گلخانه و ... ساخت. روی سازه را می توان به سرعت با نوار های PVC عریض پوشاند و از فضا استفاده کرد.
 4. به وسیله اسپیس فریم می توان هر نوع فضای کاربردی موقت در محیط کارگاه ساختمانی، پروژه راهسازی و ... مثلاً برای پارکینگ ماشین آلات ساخت.
 5. احداث قفسه، قاب بنر و تابلو تبلیغاتی، طاق و طاقچه، طراحی فضای ورودی موقت و ... از کاربرد های مهم اسپیس فریم اند.

کاربرد اسپیس فریم

کاربرد اسپیس فریم کرو جهت ساخت سقف سوله ورزشی.

مراحل اجاره اسپیس فریم

احتمالاً شما هم وقتی در حال جستجو آگهی اجاره اسپیس فرم بوده اید، با شرکت های بسیاری مواجه شده اید که خدمات اجاره اسپیس فریم را ارائه می دهند. به طور کلی مراحل این کار به شرح زیر است:

 1. تماس با موسسه و تشریح میزان فضا و طرحی که قرار است اجرا شود.
 2. محاسبه نوع،  متراژ و تعداد قطعات اسپیس فریم مورد نیاز توسط کارشناس شرکت.
 3. تهیه طرح و برنامه انتقال و نصب تجهیزات.
 4. در تاریخ مشخص شده، قطعات اسپیس فریم به محل نمایشگاه منتقل و غرفه، سن، صحنه و ... برپا می شود.
 5. میزان اجاره بها، بر اساس تعداد روزهای مورد نیاز محاسبه می گردد.
 6. بعد از اتمام کار، سازه توسط تیم مجرب شرکت اجاره دهنده باز شده و به انبار انتقال می یابد.

انواع اسپیس فریم جهت اجاره

انواع مختلفی از اسپیس فریم جهت اجاره ارائه می گردد. خوشبختانه در سال های اخیر، شرکت های زیادی در کشور اقدام به تولید این محصول کرده اند که کیفیت محصولات تولید شده توسط آنان قابل قبول است.. هرچند نمونه های وارداتی این محصول نیز در بازار موجود است. انواع متداول شاخه های اسپیس فریم بر اساس فرم ساخت به یکی از انواع زیر دسته بندی می شوند:

 1. اسپیس فریم فرم Z در دو نوع پر رکاب و کم رکاب با اندازه های متنوع از 15 سانتی متر تا 3.5 متر.
 2. اسپیس فریم لوله ای از 1 متر تا 3.5متر.
 3. اسپیس فریم منحنی (کرو) از یک متر تا 3.5 متر.
 4. سازه های اسپیس فریمی پیش ساخته مثل طاق نصرت، قاب بنر و ... .
 5. سایر فرم ها

اسپیس فریم در کرج

اسپیس فریم

با توجه به موارد بالا، به نظر می رسد اجاره اسپیس فریم یکی از هوشمندانه ترین راه ها برای پیاده سازی  سریع سازه های موقت است که هم موجب صرفه جویی در هزینه ها می شود، و هم راحتی و آسایش بیشتری را برای مشتریان این خدمات به دنبال دارد. برای اخذ مشاوره جهت  اجاره اسپیس فریم در تهران یا اجاره اسپیس فریم در کرج می توانید با مشاورین مجرب ما در موسسه کرج اسپیس تماس حاصل نموده و بهترین و به صرفه ترین پیشنهاد ها را دریافت کنید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر