تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

رقابت جهانی برای ساخت واکسن کرونا سریال می‌شود

شبکه آمریکایی HBO از رقابت جهانی بر سر ساخت واکسن کرونا، مجموعه تلویزیونی می‌سازد. به گزارش ایرنا به نقل از ایندی وایر، شبکه HBO با همکاری آدام مک‌کی کارگردان و فیلمنامه‌نویس آمریکایی درباره رقابت افراد و شرکت‌های دارویی بر سر ساخت واکسن کرونا، یک سریال محدود می‌سازد

رقابت جهانی برای ساخت واکسن کرونا سریال می‌شود

شبکه آمریکایی HBO از رقابت جهانی بر سر ساخت واکسن کرونا، مجموعه تلویزیونی می‌سازد.
به گزارش ایرنا به نقل از ایندی وایر، شبکه HBO با همکاری آدام مک‌کی کارگردان و فیلمنامه‌نویس آمریکایی درباره رقابت افراد و شرکت‌های دارویی بر سر ساخت واکسن کرونا، یک سریال محدود می‌سازد. این سریال اقتباسی از رمان اولین شات (The First Shot) نوشته برنن بورل (Brenan Borrell) روزنامه‌نگار اهل نیویورک است که به چالش‌های موجود در راه این رقابت در حوزه‌های مختلفی چون سیاست، دسترسی و امنیت می‌پردازد.

بورل فرآیند جستجو برای واکسن کرونا را به دقت دنبال و مقالاتی را با این مضمون در مجلات نشنال جئوگرافیک و ساینس مگزین منتشر کرده است.

هنوز برای این پروژه تلویزیونی عنوانی انتخاب نشده و موقتا پروژه واکسن بی‌نام (Untitled Vaccine Project) نامیده می‌شود. جزئیات بیشتر درباره این پروژه از جمله اسامی تیم بازیگران، تعداد اپیزودها و تاریخ انتشار نیز هنوز منتشر نشده است.

این سریال یکی از چندین پروژه‌ در دست ساخت مک‌کی است. وی در حال حاضر همزمان روی سریالی محدود درباره جفری اپستین سرمایه‌دار شناخته شده آمریکایی، درامی درباره تیم بسکتبال لس‌آنجلس لیکرز و سریال زمین غیرقابل سکونت با محوریت تغییرات اقلیمی کار می‌کند و در ساخت نسخه انگلیسی فیلم انگل با بونگ جون هو کارگردان این فیلم همکاری دارد.

این پروژه یکی از چندین فیلم و سریالی است که با الهام از همه‌گیری کرونا ساخته می‌شود. سریال توضیح کرونا (Coronavirus, Explained) که چند وقت پیش در شبکه وکس پخش شد، یکی از این پروژه‌ها بود. آدام میسن (Adam Mason) هم قرار است یک فیلم رمانتیک-هیجانی با نام مرغ نغمه خوان (Songbird) را درباره این همه‌گیری کارگردانی کند.

اشتراک گذاری در:

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر