تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

انتظار دو ساله دختران قهرمان به پایان رسید

وقتی یک نیکوکار پاداش می‌دهد!

دو سال پیش دختران فوتسالیست ایران دست به کار بزرگی زدند و با وجود همه محدودیت‌ها، با کسب عنوان قهرمانی آسیا الهام‌بخش سایر بانوان کشورمان شدند

او گفته بود: «متاسفانه هیچ یک از زحمات کمیته بانوان که در راس آن فعالیت می‌کردم بعد از رسیدن به جام قهرمانی دیده نشد. بازیکنان به علت نگرفتن پاداش 22 میلیون تومانی اعتراض دارند؛ اما چرا آنها نمی‌گویند بعد از قهرمانی که با مدیریت و حمایت فدراسیون و با برنامه‌ریزی سطح بالا به دست آمده ارزش‌های اجتماعی زیادی را به دست آوردند؟» باورنکردنی بود که این مدیر فدراسیون «ارزش اجتماعی» را جایگزین پاداش نقدی وعده داده شده می‌دانست. در هر صورت اما این گره کور بالاخره باز شد؛ آن هم به دست یک فرد نیکوکار! آن‌طور که «ایسنا» گزارش داده، یک خیر خراسانی به اعضای تیم ملی فوتسال بانوان قهرمان آسیا در سال 2018 پاداش داد. بعد از مصاحبه‌های اخیر ملی‌پوشان فوتسال که از عدم دریافت پاداش قهرمانی خود در آسیا گلایه داشتند، با رایزنی رئیس هیأت فوتبال خراسان رضوی، مهدی مروج تربتی که از خیران حوزه ورزش در استان خراسان رضوی است، به بازیکنان تیم ملی پاداش داد.

سارا شیربیگی، عضو تیم ملی فوتسال بانوان کشورمان و بازیکن تیم فوتسال هیات فوتبال خراسان رضوی با پستی اینستاگرامی در صفحه شخصی خود، نوشت: «جناب آقای مروج، خیر محترم خراسانی، از اینکه در این ایام با پرداخت پاداش بابت قهرمانی در رقابت‌های آسیایی 2018 به بازیکنان تیم ملی فوتسال بانوان، دل ما را شاد کردید، ممنونیم و همچنین تشکر از آقای احسان اصولی، رئیس محترم هیات فوتبال خراسان رضوی که زمینه‌ساز این اقدام شایسته شدند. ان‌شاءالله با تداوم قهرمانی‌ها، بتوانیم دل مردم ایران را بیش از پیش شاد کنیم.»

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر