روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

جدیدترین اظهارات مهلا مادر کودک آزار مشهدی

باشگاه خبرنگاران جوان: چندی پیش، ماجرای کودک آزاری کودکی سه ساله در حالی در فضای مجازی منتشر شد که افکار و احساسات عمومی را جریحه دار کرد مهلا مادرکودک آزار مشهدی در جدیدترین اظهارات خود گفت: از 16 سالگی ازدواج سنتی کردیم، در خانه 45 متری زندگی کردم ، همسرم شغل ثابتی نداشت از صبح تا شب برای کار بیرون میرفت و من در خانه بودم.

او افزود:در اینستا گرام با نوید آشنا شدم و برایش عکس هایم را میفرستادم او قول دا تا ایران بیاید با من ازدواج کند و سپس اقامت فرانسه را برایم بگیرد.

این مادر کودک آزار ادامه داد: با نوید دوست شدم، چون می‌خواستم از این زندگی فرار کنم، شرایط زندگی برایم سخت شده بود، از نظر مالی و نه از نظر عاطفی حمایت نمی شدم.

مهلا بیان کرد:مردم! من را بد قضاوت نکنند علت همه‌ی این مشکلات، همسرم بود، چون او بود که باعث کمبود‌های من شد که به فکر رفتن بیفتم.

او تصریح کرد:من نابود شدم و زندگی ام خراب شد اشتباهی کردم که ممکن است برای هر کسی اتفاق بیفتاد.از پسرم میخوام منو ببخشد.

این مادر کودک آزار تاکید کرد:خانواده شوهرم نمی گذارند فرزندم را ببینم و می‌گویند باید از طریق قانون عمل کنید.من هر روز بهزیستی و ابن سینا میرم تا نامه سلامتی خودم را بگیرم و ثابت کنم که من مشکل روانی نداشتم تا بتوانم فرزندم را ملاقات کنم.

میخواهم مستقل بشوم و دنبال کار باشم، ولی دوری از فرزندم برایم سخت است، ولی شرایطش را ندارم که هر روز پیش پسرم باشم و از او نگهداری کنم.

پسرم را دوست دارم حتی دلم نمی‌آید فیلم‌های زدن و آزار پسرم راببینم تحت تاثیر احساسات قرار گرفتم و فقط می خواستم از این زندگی بیرون بیایم.

مهدی غلامی قاضی دادسرای ویژه فضای مجازی و نماینده دادستانی در خراسان رضوی در گفت و گو با خبرنگار ما گفت:ملاقات حق این مادر است و فرضا هم حضانت با پدر باشد حداقل در هفته یک روز می‌تواند ملاقات داشته باشد.

او افزود:باید تمام جوانب را با هم سنجید تنگنا‌های مادی و معنوی مهلا را هم باید در کنار کودک آزاری او قرار داد و همه‌ی موارد را باید با هم قضاوت کرد.

قاضی این پرونده ادامه داد: مهلا،چندین بار اقدام به کودک آزاری فرزندش می‌کند و فیلم‌ها را برای نوید میفرستد و چون دست بنیامین جلوی صورتش بوده از او می‌خواهد دوباره او را بزند تا صدای گریه بنیامین بلند شودو فیلم بگیرد اقدامی که احساسات مردم را جریحه دار کرد و مطالبه جدی مردم بود که می‌خواستند هر چه سریعتر دستگیر شود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان