روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

گمانه‌زنی‌ها در مورد آینده جهانبخش

مقصد علیرضا کجاست؟

به این می‌گویند وضعیت سردرگمی. در زبان فارسی هم ضرب‌المثلی داریم که شاید روابط سرمربی برایتون و علیرضا جهانبحش را توصیف کند: «با دست پس زدن و با پا پیش کشیدن!» لژیونر فوتبال ایران روزهای خوبی را در این فصل لیگ برتر انگلیس تجربه نکرد.

 علیرضا جهانبخش، بازیکن 17 میلیون پوندی برایتون با تصمیم سرمربی این تیم در بیشتر بازی‌ها روی نیمکت نشست یا از روی سکوها نظاره‌گر بازی تیمش بود. همین اتفاق باعث شد تا اخبار زیادی در مورد جدایی او منتشر شود. در حالی که این روزها گفته می‌شود چند تیم سرشناس فوتبال هلند و ترکیه خواهان جهانبخش هستند، سرمربی برایتون واکنش متفاوتی نسبت به جدایی او داشته است. گراهام پاتر گفت: «باید درباره آینده حرفه‌ای علیرضا در وقفه تابستانی لیگ برتر فکر کنیم. جهانبخش بازیکن خوبی است. او می‌تواند در برایتون بماند و به ما کمک کند.» بالاخره ما نفهمیدیم آقای پاتر، علیرضا را می‌خواهد یا نه؟

همزمان اما گمانه‌زنی‌های دیگری هم در مورد آینده جهانبخش وجود دارد. دیروز سایت ورزش‌سه در این مورد نوشته: بر اساس اعلام رسانه‌های هلندی باشگاه آژاکس آمستردام پرافتخارترین تیم فوتبال هلندی برای تقویت خود در فصل تابستان دو بازیکن باشگاه برایتون را در نظر دارد. یکی از این دو هدف برایتونی، ایرانی و یکی دیگر هلندی است. باید دید آیا علیرضا جهانبخش با توجه به محبوبیتی که در فوتبال هلند دارد تابستان امسال بار دیگر به لیگ این کشور بازگشته و از سال آینده با پیراهن آژاکس به میدان می‌رود یا مدیریت این باشگاه ترجیح می‌دهد ستاره هلندی برایتون را به خدمت بگیرد؟ آژاکس با اینکه می‌داند جهانبخش در برایتون در فصل اول 19 بازی انجام داده و گلی نزده و در فصل جاری هم تنها هشت بار به میدان رفته و دو گل زده، ولی تنها به آمار این دو فصل او نگاه نکرده و درخشش علی با پیراهن آلکمار را هم در نظر می‌گیرد. همچنین روزنامه تلگراف هلند مدعی است علاوه بر ابراز تمایل آژاکس، جهانبخش هم تمایل زیادی برای پیوستن به این تیم هلندی دارد. این وسط البته توافق آژاکس با برایتون هم اهمیت کلیدی دارد و چنان‌که اول مطلب خواندید، فعلا سرمربی تیم انگلیسی بدجوری «شل‌کن، سفت‌کن» راه انداخته است!

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان