روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

آغاز اردوها و مسابقات تیم‌های ملی فوتبال

آخرین بحران؛ لباس!

مسابقات ملی بعد از ماه‌ها وقفه از شهریورماه آغاز می‌شود و در نخستین اتفاق، تیم‌ملی بزرگسالان در فیفادی‌ها دو بازی تدارکاتی را برگزار خواهد کرد که یکی از بازی‌ها با ازبکستان است. همزمان نیز تیم‌های ملی جوانان و نوجوانان برای حضور قدرتمند در رقابت‌های قهرمانی آسیا که با هدف انتخابی جام‌جهانی برگزار می‌شود، اردوی تدارکاتی خود را آغاز خواهند کرد.

در فوتسال هم وضعیت به همین منوال است و ملی‌پوشان بزرگسال و زیر 20 سال اردوی خود را برای شرکت در رقابت‌های پیش‌رو آغاز کرده‌اند. به همین منظور، حدود دو ماه پیش دبیرکل فدراسیون فوتبال جلساتی را با مدیران تیم‌های ملی برگزار کرد تا بعد از اعلام نیاز به اسپانسر پوشاک تیم‌های فدراسیون فوتبال، لباس مورد نظر تامین شود. با این حال از آن زمان تاکنون پوشاک جدیدی در اختیار فدراسیون فوتبال قرار نگرفت و در نهایت نماینده شرکت آلمانی در ایران از فسخ قرارداد با فدراسیون فوتبال به‌صورت یک طرفه خبر داده و گفته به علت شیوع کرونا و تامین نشدن البسه موردنظر از تولیدی‌های مستقر در چین، این شرکت نمی‌تواند احتیاج تیم‌های ملی ایران را تامین کند.

 به گزارش «ایسنا»، لغو یک‌طرفه قرارداد از سوی نماینده شرکت آل‌اشپورت در منطقه، مورد قبول و موافقت فدراسیون قرار نگرفته و فدراسیون فوتبال خواستار مذاکره مستقیم با نمایندگان این شرکت شده تا درباره وضعیت موجود و منافع دو طرف صحبت شود. بدون شک در فاصله کوتاه باقی مانده تا شروع رقابت‌های ملی، فدراسیون قادر به تهیه پوشاک مورد نیاز نیست و این اتفاق ضربه بزرگی به تیم‌های ملی می‌زند. با توجه به این وضعیت، فدراسیون فوتبال اعلام کرده در صورتی که این شرکت به تعهداتش عمل نکند و دلایل کافی برای فسخ قرارداد نیاورد، با ورود بخش حقوقی این فدراسیون به قرارداد مواجه خواهد شد. در حقیقت فدراسیون فوتبال طرف قراردادش را به اقدام حقوقی تهدید کرده، اما نکته اینجاست که اگر آل‌اشپورت راضی به ادامه همکاری در این مقطع نشود، تامین پوشاک تیم‌های ملی بسیار دشوار خواهد بود.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان