روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

رئیس سازمان تدارکات پزشکی جمعیت هلال احمر مطرح کرد؛

اقلام دارویی بیماری های مزمن نیاز امروز مردم بیروت / آمادگی هلال احمر برای ارسال مجدد محموله دارویی

صفاریه درباره آخرین وضعیت ارسال محموله های دارویی برای مردم حادثه دیده بیروت توضیحاتی داد.

اقلام دارویی بیماری های مزمن نیاز امروز مردم بیروت / آمادگی هلال احمر برای ارسال مجدد محموله دارویی

حسن صفاریه رئیس سازمان تدارکات پزشکی کشور در گفت‌وگو با خبرنگار حوزه رفاه و تعاون گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، در تشریح آخرین وضعیت ارسال و توزیع اقلام پزشکی به مردم حادثه دیده بیروت گفت: با توجه به این موضوع که حادثه انفجار در بیروت لبنان فاجعه انسانی ساخته دست بشر بود حسب دستور رئیس جمعیت هلال احمرکمک های جمهوری اسلامی ایران به سمت لبنان ارسال شد.

رئیس سازمان تدارکات پزشکی کشور  افزود: در حوادث ساخت دست بشر جمعیت ملی می تواند برای کمک به مردم حادثه دیده وارد ماموریت شود و باید به این نکته تاکید کنم که در این دست حوادث نوعی مراوده بین المللی شکل می گیرد.

صفاریه بیان کرد:  در پی وقوع حادثه انفجار در بیروت سازمان تدارکات پزشکی مامور شد محموله دارویی اولیه مورد نیاز را تامین کند و از راه هوایی اقلام ارسال شد.

او تصریح کرد: نگرش و هدف ما در ماموریت بیروت کمک به مردم آسیب دیده ای است که دچار سوختگی، شکستگی ناشی از حادثه شدند و تا به امروز 60 قلم داروی پزشکی به کشور آسیب دیده لبنان ارسال شده است.

رئیس سازمان تدارکات پزشکی کشور  در پاسخ به این سوال که بیشترین اقلام پزشکی و دارویی مورد نیاز مردم حادثه دیده بیروت کدام اقلام است؟ گفت: درخواست اقلام مورد نیاز دارویی در حال حاضر برای بیماری های مزمن از قبیل داروهای فشار خون، چربی خون و دیابت است.

صفاریه در پاسخ به این سوال که آیا تا به امروز درخواستی برای ارسال محموله های دیگر دارویی از سوی لبنان در جمعیت هلال احمر جمهوری اسلامی ایران اعلام شده است یا خیر؛ گفت: تا به امروز درخواستی اعلام نشده است و باید به این نکته تاکید کنم که هر زمان اعلام نیاز دارویی شود جمعیت هلال احمر آمادگی ارسال آن را دارد.


بیشتر بخوانید

استفاده از فضای آموزشی دستگاه ها برای تشکیل خانه هلال
ایجاد وحدت رویه در ثبت قرار داد‌ها یکی از اهداف سامانه جامع دعاوی و حقوقی


نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان