روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

راه‌های اصلی استان اردبیل چهار بانده می‌شود

استاندار اردبیل با اشاره به اینکه راه‌های اصلی استان اردبیل تا ۱۴۰۴ چهار بانده می‌شود، گفت: در طول دو سال اخیر به اندازه ۳۰ سال به بزرگراه‌های استان افزوده شده است.

راه‌های اصلی استان اردبیل چهار بانده می‌شود

به گزارش خبرگزاری خرآنلاین از استان اردبیل، اکبر بهنام‌جو ظهردر جریان بازدید از پروژه چهاربانده اردبیل- مشگین‌شهر با بیان اینکه جهش خوبی در توسعه راه‌های استان اردبیل انجام شده است، خاطرنشان کرد: توسعه راه‌های مواصلاتی استان بعنوان مهمترین زیرساخت عمران و آبادانی منطقه از اولویت‌های مهم برنامه‌ریزی توسعه استان است که با تکمیل آنها مسیر توسعه اقتصادی منطقه هموار می‌شود.

استاندار اردبیل ادامه داد: با تلاش و پیگیری راه و شهرسازی استان پیمانکارهای خوبی در مسیرهای مختلف انتخاب شده اند و با تجهیزات کامل در مسیرهای گرمی- بیله سوار، اردبیل- سرچم، نیر – سراب، کلور – درام، تونل اردبیل -آستارا و گرمی – پارس اباد فعالیت‌های خوبی شروع شده و با ردیف اعتباری تا 1404 بیشتر راه های اصلی استان چهار بانده می‌شود.

وی اضافه کرد: در مسیر اردبیل مشکین‌شهر که 25 کیلومتر در سفر رییس‌جمهور به استان افتتاح شد و 18 کیلومتر نیز در صورت مساعد بودن آب و هوا تا پایان سال جاری و با نیم سال 1400 به اتمام می‌رسد.

بهنام‌جو خاطرنشان کرد: در طول دو سال اخیر به اندازه 30 سال به بزرگراه‌های استان افزوده شده است به طوری که در سال جاری اعتبار عمرانی و راه سازی استان نسبت به سال گذشته 3 برابر افزایش یافته و مطالعه و نقشه بیشتر پروژه ها در دست اجرا است که با اتمام مطالعه و شروع عملیات اجرایی اعتبار لازم نیز جذب می‌شود.

وی افزود: همزمان با اجرای پروژه جاده مشگین‌شهر چندین کارگاه بزرگ پروژه‌های راهسازی استان فعال و به سرعت در حال احداث جاده‌های چهاربانده در استان هستند.

46

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان