روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

کارگزاران در سیبل انتقادات / زیباکلام: کارگزاران می‌خواهد با لاریجانی به رویاهایش برسد

گروه سیاست سایت فردا: رویکرد کارگزاران حسابی اعصاب اصلاح‌طلبان را بهم ریخته است. هنوز رفتار و رویکرد این حزب در جریان انتخابات مجلس که به تصمیم شورای عالی سایت گذاری اصلاح طبان مبنی بر لیست ندادن، تمکین نکرده بود؛ هضم نشده بود که دوباره ساز مخالف زد.
این‌روز‌ها که اغلب اصلاح طلبان بر ضرورت ورود به انتخابات با کاندیدای تماما اصلاح طلبان تاکید می‌کند شاهدیم که روز حسین مرعشی از تشکیل دولت فراگیر متشکل از اصلاح طلبان و اصولگرایان می‌گوید یک روز عطریانفر با تاکید بر اینکه لاریجانی شبیه اصلاح طلبان شده است، گرایش این حزب به کاندیداتوری وی را توجیه می‌کند.
همین رویه هم سبب شده که صدای دیگر فعالان سیاسی و احزاب اصلاح طلب درآید. شاهد این مدعا اظهارات صادق زیباکلام، فعال سیاسی اصلاح طلب در گفتگو با «نامه نیوز» است. او می‌گوید: «حزب کارگزاران نمی‌خواهد حقایق و واقعیت‌های سیاسی امروز کشور را بپذیرد و قبول کند.»
وی با اشاره به عملکرد دولت، وضع موجود و نارضایتی‌های اجتماعی گفت: «حزب کارگزاران این واقعیت تلخ، اما ساده را نمی‌خواهد قبول کند، چون امیدوار است در ماه آخر منتهی به انتخابات ریاست جمهوری تغییر و تحولاتی به وجود آید، قبض و بسط‌هایی رخ دهد و یک دفعه ستاره بخت و اقبال علی لاریجانی بشکفد. آن‌ها نمی‌خواهند قبول کنند که ما مشکل داریم».
زیباکلام افزود: «کارگزاران فقط امیدوار است که اگر علی لاریجانی به صحنه بیاید و روحانیت مبارز و دانشگاهیان از او حمایت کنند شاید معادلات انتخابات ریاست جمهوری سال 1400 تغییر کند. در واقع کارگزاران دنبال رویا‌ها و فکر و خیال‌هایی هستند که نتیجه اش را در انتخابات مجلس یازدهم دیدیم.»

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان