روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

آخرین خبر‌ها از رقابت‌های انتخاباتی؛ توافق پایداری و جلیلی صحت دارد؟

گروه سیاست سایت فردا: نزدیک انتخابات است و همه نگاه‌ها به سوی پایداری است. عادت به بازی برهم‌زدن و سنگ اندازی در مسیر وحدت سبب شده که اهالی سیاست از همین حالا نگران رویکرد این طیف اصولگرا باشند. به خصوص حالا که فاطمه آلیا رسما از ارائه لیست مستقل پایداری خبر داده و هر روز خبر‌های جدیدی درباره کاندایدا‌های احتمالی آنان می‌رسد. «نامه نیوز» تا کنون چند بار از مثل جلیلی، فتاح و نیکزاد نوشته و مدعی است که حمایت صادق محصولی از یکی از این افراد، او را به گزینه اصلی پایداری و البته یکی از جدی‌ترین کاندیدا‌های 1400 تبدیل می‌کند.
برخی دیگر از رسانه‌ها نیز از توافق قطعی پایداری و جلیلی خبر می‌دهند. مثلا «اعتماد آنلاین» امروز در مطلبی با عنوان «جبهه پایداری با سعید جلیلی برای انتخابات ریاست جمهوری 1400 بست؟» همین خط را دنبال می‌کند.
این سایت اصلاح طلب به گفت‌وگویی با غلامحسین رضوانی، نماینده مجلس شورای اسلامی و عضو جبهه پایداری پرداخته و از او در این خصوص سوال می‌کند. مصاحبه شونده، اما پاسخ طفره رفته و در واکنش به اینکه شنیده‌ها حاکی از این است که جبهه پایداری در خصوص انتخابات ریاست جمهوری با سعید جلیلی جلساتی برگزار کرده است، می‌گوید: «این گمانه‌زنی‌ها صحت ندارد، جبهه پایداری جلسه‌ای در مورد انتخابات ریاست جمهوری با هیچ کدام از کاندیدا‌های احتمالی برگزار نکرده است.»

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان