روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فرادید
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

به تفکیک استان‌ها؛

اعلام آمار ایده‌ها و فیلم‌های رسیده به المپیاد فیلمسازی نوجوانان

آمار ایده‌ها و فیلم‌های رسیده به چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران به تفکیک استان‌ها اعلام شد.

اعلام آمار ایده‌ها و فیلم‌های رسیده به المپیاد فیلمسازی نوجوانان

به گزارش سینماپرس، آمار ایده‌ها و فیلم‌های رسیده به چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران، بر اساس مشارکت نوجوانان دختر و پسر و به تفکیک استان‌ها اعلام شد.

بنا بر اعلام دبیرخانه المپیاد فیلمسازی نوجوانان، در دوره چهارم المپیاد، در بخش ایده 56 درصد آثار متعلق به دخترها و 44 درصد متعلق به پسرها بوده است.

همچنین در بخش فیلم 43درصد آثار متعلق به کارگردانان دختر و 57 درصد متعلق به کارگردانان پسر به ثبت رسیده است.

بر اساس آمار ایده‌های رسیده به چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان

الی، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد 1 فیلم.

«چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران» به دبیری علیرضا تابش

به تفکیک استان‌ها، در بخش فیلم 13 درصد شرکت کنندگان از تهران و 87 درصد از سایر استان‌ها بوده‌اند.

در بخش ایده به ترتیب خراسان رضوی با 120، اصفهان با 62، همدان با 36، تهران با 25، خوزستان با 27، اردبیل و یزد با 19، آذربایجان شرقی با 18، البرز با 15، هرمزگان با 11، فارس با 9، کهگیلویه و بویراحمد، گیلان، مازندران و کردستان با 8، سمنان با 7، کرمان، قم، خراسان شمالی با 5، مرکزی با 3، آذربایجان غربی، بوشهر و لرستان با 2، قزوین و گلستان با 1 ایده در المپیاد شرکت کرده‌اند. همچنین بر اساس آمار فیلم‌های رسیده به چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان به تفکیک استان‌ها به ترتیب عبارتند از خراسان رضوی با 94، تهران با 56، اصفهان با 42، البرز با 23، فارس با 22، مازندران و کرمان با 16، آذربایجان شرقی با 15، همدان با 12، بوشهر، گیلان و خوزستان با 11، یزد و کردستان با 10، هرمزگان با 9، اردبیل با 8، قزوین با 7، چهارمحال و بختیاری با 5، قم، لرستان و آذربایجان غربی با 3، زنجان، گلستان، مرکزی و سمنان با 2، خراسان شمالی، سیستان و بلوچستان، کرمانشاه و کهگیلویه و بویراحمد 1 فیلم.

«چهارمین المپیاد فیلمسازی نوجوانان ایران» به دبیری علیرضا تابش همزمان با سی و سومین جشنواره بین‌المللی فیلم‌های کودکان و نوجوانان از 27 مهر تا 2 آبان 1399 به صورت آنلاین و نمایش مجازی برگزار خواهد شد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر