تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی ارزان سایت

گونه‌های عجیب زن ۳۰ ساله خبرساز شد!!

دختری به نام آناستازیا که برای خودش فیلر و بوتاکس تزریق می‌کند و از این کار لذت می‌برد در فضای مجازی خبرساز شده است.

امروزه، بهبود ظاهر و به ویژه جراحی پلاستیک یک امر عادی و بسیار رایج شده است، اما برخی از افراد این کار را به این خاطر انجام می‌دهند که به روز باشند یا نقصی را که ممکن است در صورتشان وجود نداشته باشد اصلاح کنند. یکی از کسانی که در عمل جراحی پلاستیک خیلی زیاده روی کرده است، آناستازیا پوکرچوک، زنی ۳۰ ساله دارای "بزرگترین گونه‌های جهان" اوکراین است.

گونه‌های عجیب زن ۳۰ ساله خبرساز شد + تصاویر

او از ۴ سال قبل که اولین جراحی پلاستیک را انجام داده تا الان، ۲ هزار دلار برای پرکننده‌های گونه هزینه کرده است. طبق گفته سایت "Miror" آناستازیا، خود مواد پرکننده را تزریق می‌کند و می‌گوید که " عاشق" ظاهر خود شده است. وی افزود: شما ممکن است فکر کنید که گونه‌های من بسیار بزرگ هستند، اما من فکر می‌کنم آن‌ها کمی ریز هستند، من باید دوباره آن‌ها را بزرگ کنم. اما فقط گونه‌های او نیستند که تحت درمان پر کننده‌ها قرار می‌گیرند، زیرا آناستازیا لب‌ها، گونه‌ها و گوشه‌های دهان خود را نیز توسط این مواد پرکننده، بزرگ کرده است. او بوتاکس را به پیشانی خود تزریق می‌کند و فک و چانه‌اش به شکل دیگری درآمده است.

در واقع، آناستازیا جراحی پلاستیک صورت زیادی انجام داده است که طبق گفته خودش شمارش از دستش در رفته‌است. آناستازیا با افتخار تصاویری از ظاهر بسیار مصنوعی خود را در صفحه شخصی اش در اینستاگرام که بیش از ۲۲۰ هزار فالوور دارد به اشتراک می‌گذارد و می‌گوید که "می‌دانم که قیافه‌ام عجیب به نظر می‌رسد". وی افزود: "من آن‌ها را دوست دارم، می‌خواهم این‌گونه به نظر برسند و از این اتفاق بسیار خوشحال هستم. من به طور منظم قسمت‌های دیگر صورت خود را تزریق می‌کنم، اما گاهی اوقات پیام‌های توهین‌آمیز از طریق ترول‌های اینترنتی دریافت می‌کنم.

او در ادامه افزود: "مردم به من گفته‌اند که من فرد زشتی هستم و باید خودم را بکشم، اما وقتی این واکنش‌ها را می‌بینم، به آن‌ها می‌خندم. وقتی از "آناستازیا" سوال شد که چرا تصمیم گرفت چهره خود را تغییر دهد، وی پاسخ داد: "من این ظاهر را دوست دارم. من مثل یک موش خاکستری بودم، بینی من بسیار بزرگ بود. اکنون گونه‌های بزرگ و لب‌های بزرگی دارم که زیبا به نظر می‌رسند. " وی وجود هرگونه خطر تزریق خود را رد کرد و گفت: "این کار می‌تواند خطرناک باشد، اما من این کار را با کمک پزشکان انجام می‌دهم و در کلاس‌های آنلاین، این کار را می‌آموزم. "

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان