تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
دوره آموزش فن بیان
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
دوره آموزش فن بیان

استاندار تهران:

۵۴ درصد سپرده‌های بانک‌ها در کشور متعلق به شهروندان تهرانی است

محسنی بندپی گفت: میزان سپرده گذاری شهروندان استان تهران در بانک‌های کشور ۵۴ درصد است اما متقاضیان معرفی شده به بانک ها برای دریافت تسهیلات کمتر به نتیجه می‌رسند.

54 درصد سپرده‌های بانک‌ها در کشور متعلق به شهروندان تهرانی است

به گزارش گروه اجتماعی باشگاه خبرنگاران جوان، محسنی بند پی استاندار تهران در آیین افتتاح مرکز فوریت‌های رسیدگی به مشکلات واحد‌های تولیدی گفت :امروز با افتتاح این مرکز با نگاهی جدید مبتنی بر اقدام و عمل در عرصه رفع مشکلات تولید گام بر می‌داریم.

وی افزود: در استان تهران البته قبل از افتتاح این مرکز روحیه پیگیری و رفع مشکلات واحد‌های تولیدی حاکم بود و اثر بخشی این پیگیری کاهش نرخ بیکاری در سال‌های 98 و 99 بود.

استاندار تهران گفت: بر خلاف سایر استان‌ها هنوز در استان تهران یک نماینده واحد از سوی شورای هماهنگی بانک‌های استان در جلسات حضور پیدا نمی‌کنند این در حالی است که میزان سپرده گذاری شهروندان استان تهران در بانک‌های کشور 54 درصد است، اما متاسفانه متقاضیان که از سوی ستاد تسهیل برای دریافت تسهیلات به بانک‌ها معرفی می‌شوند کمتر به نتیجه می‌رسند.

وی بیان کرد: قانون منع استقرار صنایع در شعاع 120 کیلومتر برای استان‌های البرز و سمنان معنایی ندارد، اما در تهران با استقرار 20 درصد صنایع کشور متاسفانه این قانون مانع جهش تولید است علیرغم تلاش‌های فراوان هنوز نتوانستیم این مشکل را برطرف کنیم.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان