روغن ارده کنجد فدک
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فدک
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

اسامی سهام ها با بالاترین رشد قیمت امروز ۹۹/۰۹/۰۱

خبرگزاری تسنیم: شاخص بورس در جریان معاملات امروز بازار با رشد 21 هزار و 366 واحدی در ارتفاع یک‌میلیون و 366 هزار و 537 واحد به کار خود پایان داد و بیش از 20 میلیارد و 830 میلیون سهم و حق‌تقدم به‌ارزشی بالغ بر 18 هزار و 328 میلیارد تومان در بیش از یک میلیون و 989 هزار نوبت مورد دادوستد قرار گرفت.

بر این اساس سهامداران شرکت‌های توسعه معدنی و صنعتی صبا نور، ایران تایر و کشاورزی و دامپروری مگسال بیشترین رشد قیمت را در بورس اوراق بهادار داشتند و در مقابل دارندگان سهام شرکت‌های صنایع لاستیکی سهند، فولاد کاوه کیش و غلتک‌سازان سپاهان بیشترین افت قیمت را تجربه کردند.

این گزارش می‌افزاید: در بازار‌های فرابورس ایران هم با معامله 3 میلیارد و 535 میلیون ورقه به‌ارزش 5 هزار و 524 میلیارد تومان در 807 هزار نوبت، شاخص فرابورس (آیفکس) 5 واحد افت کرد و در ارتفاع 16 هزار و 641 واحد قرار گرفت.

در این بازار هم امروز سهامداران شرکت‌های پاکدیس، بانک دی و دامداری تلیسه نمونه بیشترین رشد را داشتند و شرکت‌های صنایع فولاد آلیاژی یزد، مدیریت انرژی امید تابان هور و برق و انرژی پیوند گستر پارس بیشترین کاهش قیمت را داشتند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان