روغن ارده کنجد فدک
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
روغن ارده کنجد فدک
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

آماده‌باش کامل راهداران در محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری از آماده‌باش کامل راهداران در راهدارخانه‌های استان خبر داد و گفت: راهدارخانه‌ها برای انجام عملیات راهداری زمستانه تجهیز شده‌اند.

آماده‌باش کامل راهداران در محورهای مواصلاتی چهارمحال و بختیاری

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان چهارمحال وبختیاری،  عزیزالله روشن از آماده‌باش کامل راهداران استان در محورهای مواصلاتی خبر داد و گفت: در حال حاضر مجموعا 42 راهدارخانه دائمی و فصلی برای عملیات راهداری زمستانه در محورهای مواصلاتی استان تجهیز شده‌اند که از این تعداد 31 راهدارخانه دائمی و 11 راهدارخانه فصلی هستند.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با اشاره به اینکه شن و نمک مورد نیاز تامین و در راهدارخانه‌ها ذخیره شده است، عنوان کرد: در حال حاضر 5 هزار و 500 تن نمک و 26 هزار تن شن در بین راهدارخانه‌ها توزیع شده است، همچنین بیش از 450 راهدار به همراه 301 دستگاه خودروی سنگین، نیمه‌سنگین و سبک برای شرکت در طرح راهداری زمستانه این استان فعال شده‌اند.

وی با اشاره به اینکه طبق پیش‌بینی سازمان هواشناسی بارش برف در گردنه‌های برفگیر از جمله چری، شاه‌منصوری، گوشنگلی و ... دور از انتظار نیست، خاطرنشان کرد: رانندگان از تردد غیرضروری در محورهای مواصلاتی کوهستانی خودداری کنند.

روشن ادامه داد: در حال حاضر در محورهای بازفت و گردنه چری کولاک  و در محورهای فارسان، چلگرد، دشت زرین، شهرکرد و شلمزار نیز بارش باران گزارش شده است.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای چهارمحال و بختیاری با بیان اینکه در مواقع بارش برف و باران محورهای مواصلاتی لغزنده هستند، یادآور شد: رانندگان در مواقع بارش با سرعت مطمئنه حرکت کنند و تجهیزات ایمنی و گرمایشی را نیز با خود به همراه داشته باشند.

48

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان