تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

سخنگوی ستاد کرونا البرز: خبری از تعطیلی ادارات نیست!

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان البرز با بیان اینکه قرار نیست ادارات استان تعطیل باشند، گفت: محدودیت‌ها همچون هفته گذشته اجرایی می‌شود و ادارات با نیم یا یک سوم ظرفیت خود فعالیت خواهند داشت.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، علیرضا سلیمانی، سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان البرز، با بیان اینکه خبری مبنی بر تعطیلی ادارت در مناطق قرمز منتشر شد، گفت: طبق ابلاغیه و اعلام ستاد ملی کرونا فعالیت ادارات در هفته دوم محدودیت‌ها نیز همچون هفته اول اجرایی خواهد شد و تعطیلی ادارات در کار نیست.

سخنگوی ستاد مقابله با کرونا در استان البرز افزود: با این تفاسیر در هفته جاری نیز ادارات مستقر در شهرستان‌های قرمز با یک دوم ظرفیت در شهرستان‌های نارنجی با یک سوم ظرفیت فعالیت ادامه خواهد داشت.

این مقام مسؤول یادآور شد: البته طبق تعریف جدید مدیر و رئیس هر اداره و نهادی می‌تواند میزان حضور کارکنان را بنا بر مراجعه و حجم کاری کاهش دهد.

وی در بخش دیگری از سخنان خود با اشاره به آمار کرونا در استان البرز گفت: شرایط بهتر شده است، اما برای رسیدن به ایده آل و کنترل بیماری نیاز زمان داریم، بعد از پایان محدودیت‌ها می‌توانیم به صورت قطعی اعلام کنیم که آیا روند بیماری نزولی شده است یا خیر؟!
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان