تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

ماجرای گروگانگیری در بندر انزلی چه بود؟

همان لحظه بود که صدای شلیک گلوله در فضا پیچید و گروگانگیر مسلح که می‌دید قادر نیست مانع فرار گروگان شود از پشت سر گلوله‌ای به او شلیک کرد و مرد ۴۵ساله نقش زمین شد.

گروگانگیری مسلحانه
 
فرادید؛ ساعت 8 شب شنبه (20 دی) مأموران انتطامی بندر انزلی در جریان یک گروگانگیری مسلحانه قرار گرفتند. گزارش‌ها حاکی از آن است که مرد جوانی با کمین کردن بر سر راه فرد مورد نظر، هنگامی که می‌خواست وارد خودروی شخصی خود شود او راغافلگیر و با تهدید اسلحه شکاری سوار ماشین کرده و گروگان گرفته است.

هنوز مشخص نبود که ماجرا از چه قرار است و انگیزه گروگانگیر از ربودن مرد 45ساله چیست که در این شرایط مأموران پلیس راهی خانه گروگانگیر شدند. آنجا ساختمانی 3طبقه بود که مأموران به محض رسیدن به این محل، ساختمان را محاصره کردند.


فرمانده انتظامی شهرستان بندرانزلی با بیان اینکه با حضور مأموران در محل، صحت موضوع محرز شد افزود: متأسفانه گروگان 45 ساله همزمان با رسیدن مأموران انتظامی به صحنه، پس از فرار مورد اصابت گلوله اسلحه شکاری فرد گروگانگیر قرار گرفت و جان باخت.

سرهنگ سید جعفر جوانمردی افزود: مرد گروگان موفق شده از دست گروگانگیر فرار کند. او دوان دوان از خانه گروگانگیر خارج شد و به‌دنبال او نیز مرد مسلح دیده می‌شد که فریاد زنان از گروگانش می‌خواست توقف کند.

همان لحظه بود که صدای شلیک گلوله در فضا پیچید و گروگانگیر مسلح که می‌دید قادر نیست مانع فرار گروگان شود از پشت سر گلوله‌ای به او شلیک کرد و مرد 45ساله نقش زمین شد.

وی از ادامه تیراندازی توسط گروگانگیر خبر داد و خاطرنشان کرد: مأموران انتظامی برای کنترل اوضاع و حفظ جان سایرین، با رعایت قانون بکارگیری سلاح به‌سمت گروگانگیر تیراندازی کردند و وی را از ناحیه پا مورد اصابت گلوله قرار دادند.

سرنگ جوانمردی در ادامه گفت: علت و انگیزه متهم در اقدام به گروگانگیری در دست بررسی است که نتیجه پس از تکمیل شدن تحقیقات پلیس اطلاع‌رسانی خواهد شد.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان