تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
زیورآلات گلیمی
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
زیورآلات گلیمی

یادگیری آنلاین و سریع زبان انگلیسی با متد OQuick موسسه زبان کوییک (QuickWithUs)

متد OQucik برای کمک به شما در جهت دسترسی به برترین اساتید زبان انگلیسی تهران طراحی شده است. چراکه دوره هایی که با این متد برگزار می شوند، ۱۰۰٪ آنلاین هستند

متد OQucik برای کمک به شما در جهت دسترسی به برترین اساتید زبان انگلیسی تهران طراحی شده است. چراکه دوره هایی که با این متد برگزار می شوند، 100٪ آنلاین هستند. بنابراین شما می توانید در هر مکانی که به اینترنت دسترسی دارید، در این دوره ها شرکت کنید. پس هر زمان که دوست دارید می توانید ثبت نام کنید و با سرعت روند یادگیری زبان انگلیسی را طی کنید.

یادگیری زبان انگلیسی با متد OQuick چه مزیتی دارد؟

خب تصور کنید که خواب مانده اید و باید بدون خوردن صبحانه در جلسه حاضر شوید. بعد از جلسه حتما به دنبال جایی هستید تا بتوانید نهار را زودتر از موقع بخورید. انتخاب یک فست فود که سریع به شما سرویس دهد می تواند بهترین انتخاب باشد. در این صورت می توانید یک غذای سریع را همراه با سالاد و سس بالزامیک کم چرب نوش جان کنید و در کنار آن یک فنجان قهوه نیز سفارش دهید، چی از این بهتر!

اگر کمی دقیق تر به این شرایط نگاه کنیم متوجه می شویم که یک فست فود می تواند شبیه یک دوره آموزش زبان انگیسی آنلاین باشد. به عبارت دیگر اگر تا کنون از یادگیری زبان انگلیسی جا مانده اید و به دلیل وقت کم نمی توانید در دوره های طولانی و حضوری شرکت کنید، OQuick می تواند بهترین انتخاب برای شما باشد.

 خب شاید تصور کنید که چون ما بنیانگذار متد OQuick هستیم می خواهیم دوره های آنلاین را عالی جلوه دهیم! کاملا در اشتباه هستید. من اصلا به این فکر نیستم. همه ما کارهای زیادی در طول روز انجام می دهیم. هم به سرکار می رویم، هم در خانه با خانواده خود وقت می گذاریم و هم به تعطیلات می رویم. خب چی از این بهتر که وقتی با خانواده خود در ساحل در حال استراحت هستید بتوانید از دوره های آنلاین آموزش زبان انگلیسی استفاده کنید.

بیاید یکم دقیق تر و جزئی تر مزیت های متد OQuick  را بررسی کنیم.

quickwithus

راحتی. هر آنچه که می خواهید را به دست می آورید!

شما می توانید در محیط راحت خانه یا محل کار خود آموزش زبان انگلیسی را دنبال کنید. نیازی به لباس پوشیدن، رفتن به آموزشگاه، پیدا کردن جای پارک یا سوارشدن در وسایل حمل و نقل عمومی و یک ساعت زمان برای رسیدن به محل آموزشگاه ندارید. درکلاس های آنلاین با متد OQucik می توانید در کنار کارهای دیگر خود همانند سفر در کلاس های خود شرکت کنید.

برنامه کلاس های ما آنقدر انعطاف پذیر هستند که می توانید 24 ساعت شبانه روز و هفت روز هفته از آن ها استفاده کنید. شما می توانید با اسکایپ به کلاس خود وصل می شوید. با اسکایپ می توانید در صفحه ای سفید که کاملا تعاملی است هم شما و هم معلم زبان چیزهایی بر روی آن بنویسید. بنابراین تعامل کاملی با کلاس خواهید داشت و این دقیقا همان چیزی است که شما به دنبال آن هستید.

علاوه براین، با کمک مکالمه اختصاصی که بین شما و معلمتان انجام می شود، می توانید به حداکثر کارایی خود در یادگیری برسید. به یاد داشته باشید، کلاس های OQuick موسسه کوییک همان چیزی که است که به دنبالش هستید!

قدرت انتخاب دورهای مختلف. ما تمام آنچه که نیاز دارید را به شما ارائه می دهیم!

شما می توانید یک برنامه درسی جذاب را انتخاب کنید که شامل دوره های مکالمه و آماده سازی آزمون (IELTS، TOEFL ، Tolima، Duolingo) هستند. برنامه های آموزش انگلیسی شخصی سازی شده ای داریم که بنا به نیازهای هر فرد همانند علایق زبان آموز، نوع مدرک زبان بین المللی، نمره مورد نظر و مهارت هایی که نیاز به بهبود دارند، برنامه ریزی می شوند.

افزایش سرعت یادگیری. دور های آنلاین موسسه کوییک براساس متد LQuick برگزار می شود!

با کمک LQuick ما با اتکا به برترین منابع زبان انگلیسی در دنیا که نتیجه سالها تحقیق و بررسی است، می توانیم شما را به سرعت و به صورت تضمینی برای آزمون های بین المللی از جمله آیلتس آماده کنیم. ما در طی این سالها توانسته ایم بسیاری از داوطلبان تحصیل در خارج از کشور و مهاجران زیادی را به نمره مورد خود برسانیم.

عدم وجود محدودین مکانی. در هر مکانی که هستید می توانید در دوره های OQUick شرکت کنید!

با متد OQuick دیگر نیازی نیست برای دسترسی به بهترین معلمان تهران، لزوما ساکن تهران باشید. می توانید با شرکت در دوره های 100% آنلاین با کمک بهترین معلمان کشور، مهارت های زبان انگلیسی خود را تقویت کنید. بنابراین اگر نگران فاصله مکانی خود از محل موسسه هستید و یا در شهرهای دیگری غیر از تهران زندگی می کنید، هیچ چیز مانند یادگیری انگلیسی به صورت آنلاین OQucik نمی تواند کمک کند.

 

هزینه مناسب. پرداخت هزینه کمتر از آنچه که انتظارش دارید!

شرط می بندم از قیمت های مناسب دوره OQuick شگفت زده خواهید شد. تعیین سطح زبان به صورت رایگان توسط کارشناسان انجام خواهد شد.  هزینه ها فقط شامل شهریه ترم به صورت خصوصی و عمومی و آزمون های آمادگی است. هزینه ای جهت ضبط کلاس و سایر امکانات از شما دریافت نخواهد شد.

تضمین قبولی در آزمون. با خیال راحت به سرعت به نمره مورد نظر خود دست خواهید یافت!

دوره های آیلتس به صورت تضمینی برگزار می شود. به این معنا که اگر نتوانستید حداقل نمره 6.5 را در آزمون آیلتس کسب کنید، تا زمانی که به این نمره دست یابید، می توانید به صورت رایگان در کلاس های موسسه شرکت کنید.

جمع بندی

متد OQucik به صورت آنلاین، هر آنچه که برای پیشرفت و اخذ نمره مورد قبول نیاز دارید، در اختیارتان  قرار می دهد. به یاد داشته باشید، شرکت در کلاس هایی که این چنین منظم و براساس تحقیق بر روی متد های برتر آموزشی و منابع بین المللی برگزار می شود، می تواند به سرعت شما را به آنچه که می خواهید برساند. پس همین الان در هر کجای دنیا که هستید با شماره های موسسه کوییک 26121124-021 (چهار خط)  و یا آدرس وب سایت www.quickwithus.com  مراجعه کنید و به صورت رایگان تعیین سطح کنید.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر