زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند
زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند

مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودرو‌های کشور عنوان کرد

برخورد با تخلفات مراکز معاینه فنی خودرو

مدیر امور اجرایی معاینه فنی خودرو‌های کشور گفت: با عنایت به اهمیت مسئله معاینه فنی خودرو‌ها با متخلفین حوزه معاینه فنی اعم از مراکز و ستاد‌های معاینه فنی تحت پوشش شهرداری‌ها و خصوصی برخورد قاطعانه خواهد شد و هیچ گونه اغماض صورت نخواهد پذیرفت.

به گزارش تابناک به نقل از ایسنا، سعید قیصر مدیرعامل اتحادیه سازمان‌های حمل و نقل همگانی کشور و مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودرو‌های کشور از برخورد قاطع با متخلفین حوزه معاینه فنی خودرو‌ها خبر داد و گفت: چه مراکز معاینه فنی تحت تملک شهرداری‌ها و چه بخش خصوصی در صورت ارتکاب تخلف در اجرای فرآیند، از فعالیت آنان ممانعت به عمل خواهد آمد.

وی افزود: با توجه به حساسیت موضوع معاینه فنی خودرو و نقش آن در سلامت و کاهش آلایندگی هوا، هیچ تخلفی قابل اغماض نبوده و با متخلفین برخورد قانونی صورت خواهد پذیرفت.

وی ادامه داد: با توجه به این که معاینه فنی خودرو‌ها یک موضوع مهم اجتماعی است که عدم رعایت صحیح و استاندارد‌های لازم در این خصوص ایمنی و سلامت را به خطر می‌اندازد، لذا موضوع تخلفات معاینه فنی ارتباط مستقیم با حقوق شهروندی داشته و تمام تلاش خود را معطوف کردیم تا ضریب تخلفات را به حداقل برسانیم.

وی ضمن هشدار به کلیه مراکز معاینه فنی خودرو‌های سراسر کشور تاکید کرد: مراکز معاینه فنی خودرو دقت نمایند چنانچه حقوق شهروندی را لحاظ نکنند، مطابق قانون برخورد جدی‌تری با آن‌ها صورت خواهد پذیرفت.

قیصر تصریح کرد: بی تردید ستاد‌های معاینه فنی موظف هستند بر مراکز معاینه فنی خودرو‌ها نظارت کامل و دقیقی داشته باشند؛ بدیهی است همچون گذشته، هیچ‌گونه تخلفی در مراکز و همچنین اغماض ستاد‌های معاینه فنی از تخلفات مراکز قابل اجتناب نبوده و با متخلفین برخورد قانونی خواهد شد.

مدیریت امور اجرایی معاینه فنی خودرو‌های کشور تاکید کرد: با مراکز و مراکز معاینه فنی تحت تملک شهرداری‌ها با شدت و قاطعیت بیشتری برخورد خواهد شد.
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر