تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
زیورآلات گلیمی
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
زیورآلات گلیمی

فنگ گوانگ ۵۰۰؛ کراس اوور ارزان قیمت دانگ فنگ

دانگ فنگ در طراحی کابین تلاش کرده تا یک محیط باکیفیت برای کلاس اقتصادی خود ارائه کند. از امکانات کابین می‌توان به سیستم تهویه غیر اتوماتیک در تمامی تریم ها، استارت دکمه ای و... اشاره کرد.

مازیار دانیالی؛ فنگ گوانگ 500 مدل 2021 یکی از کراس اوور‌های گروه دانگ فنگ است که در بازار چین به عنوان محصول ارزان قیمت کلاس اقتصادی از 8490 تا 11590 دلار با مدل 2021 ارائه می‌شود. همانطور که در تصاویر مشاهده می‌کنید؛ از منظر طراحی مجموعه جذاب و قابل قبولی را نیز ارائه می‌دهد.

از منظر ابعاد برابر با 4385 میلیمتر در طول، 1850 میلیمتر در عرض و 1645 میلیمتر در ارتفاع توسعه یافته است. فاصله بین محور‌های آن نیز برابر با 2655 میلیمتر است. فاصله از سطح زمین 191 میلیمتر و وزن خالص خودرو از 1380 تا 1410 کیلوگرم متغیر است. تفاوت وزن بستگی به نوع جعبه دنده دارد.

رینگ‌های آلومینیومی در حالت استاندارد 16 و 17 اینچی ارائه می‌شوند.

پیشرانه

در بخش پیشرانه از نمونه 1.5 لیتری 4 سیلندر تنفس طبیعی با 116 اسب بخار خروجی و گشتاور 147 نیوتن متر استفاده شده است. مجموع پیشرانه با جعبه دنده 5 سرعته دستی یا سی وی تی ارائه می‌شود که هر دو مدل با محور جلو در ارتباط هستند.

ظرفیت باک خودرو برابر با 50 و اطلاعات مصرف سوخت پیشرانه برای 100 کیلومتر رانندگی در شهر برابر است با 8.1 لیتر، در بزرگراه 5.5 لیتر و در حالت ترکیبی 6.4 لیتر.

کابین

دانگ فنگ در طراحی کابین تلاش کرده تا یک محیط باکیفیت برای کلاس اقتصادی خود ارائه کند. از امکانات کابین می‌توان به سیستم تهویه غیر اتوماتیک در تمامی تریم ها، استارت دکمه ای، پشتیبانی از فرمان‌های صوتی، نمایشگر لمسی سیستم سرگرمی، بلوتوث، یو اس بی، استراحتگاه دست هر دو ردیف، پاور ویندوز جلو و عقب، آینه‌های الکتریکی با گرم کن و تاشوی الکتریکی، برف پاک کن عقب، سنسور باران، اسکای روف الکتریکی پانورامیک و ... اشاره کرد.

ایمنی

در بخش ایمنی نیز مواردی شامل: ورود بدون کلید، کروز کنترل ثابت، رادار پارک جلو و عقب، دوربین عقب، نشانگر فشار باد لاستیک ها،‌ای بی اس، ایی بی دیی، دستیار ترمز، پایداری الکترونیکی، ترمز پارک اتوماتیک، دستیار حرکت در سربالایی و سرپایینی، نور بالای تطبیقی، ایزوفیکس صندلی کودک و ایربگ قابل اشاره هستند.

 
نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر