زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند
زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند

پلیس راهور: سیلی به سربازمان را تا آخر پیگیر هستیم

رییس پلیس راهور ناجا گفت: رفتار نماینده مجلس با سرباز وظیفه این پلیس با حساسیت پیگیری و به مقامات قضایی گزارش و در همان ساعات ابتدایی دستورات لازم برای رسیدگی صادر شده است.

به گزارش تابناک به نقل از ایرنا، طی چند روز گذشته فیلمی در فضای مجازی منتشر شده که حکایت از سیلی زدن یک نماینده به صورت یک سرباز وظیفه پلیس راهور داشت. انتشار این فیلم در فضای مجازی با بازتاب‌های بسیاری همراه بود به گونه‌ای که منجر به جریحه دارشدن احساسات عمومی شد.

سردار کمال هادیانفر رئیس پلیس راهور ناجا در این زمینه گفت: لازم است از دستگاه قضایی و قاضی پرونده تشکر و قدردانی کنم. انتظار می رود با رسیدگی دقیق موضوع شاهد اجرای قانون و عدالت باشیم.

وی ادامه داد: پلیس راهور ناجا در آستانه چهل و دومین سالگرد انقلاب شکوهمند اسلامی به مردم شریف ایران اطمینان می دهد تحقق آرمانهای مقدس این انقلاب مردمی که رفع ظلم و حاکمیت قانون در تمام شئون اداره جامعه است، سرلوحه ماموریت های این پلیس قرار داشته و ناملایمات و نامهربانی ها بر اراده پولادین سفیدپوشان عرصه نظم و انضباط ترافیکی تاثیری ندارد.

رئیس پلیس راهور ناجا اظهار کرد: پلیس راهور ناجا اعتقاد راسخ دارد اجرای دقیق قوانین و مقررات از جانب یکایک شهروندان به ویژه مسئولان، مجریان و وکلای ملت در جهت منافع همگانی و احقاق حقوق جمعی شهروندان است و قاطبه نمایندگان محترم مجلس شورای اسلامی که به اعتبار اعتماد مردم بر مصدر قانونگذاری تکیه زده اند قانون شکنی یا انحراف از قانون و ظلم و تعدی به مجریان قانون را از جانب هیچ فردی حتی وکلای ملت(که خود مظهر قانونمداری اند) جایز ندانسته و پیام اخیر رییس محترم مجلس شورای اسلامی را درباره رفتار یکی از نمایندگان مجلس با سرباز وظیفه شناس راهنمایی و رانندگی در همین راستا ارزیابی می کند.

هادیانفر اظهار داشت: پلیس حمایت همه‌جانبه از یکایک کارکنان قانونمدار و وظیفه شناس خود به ویژه سربازان، درجه داران و افسران و کارکنان خود را که ارزشمندترین لحظات زندگی خود را وقف خدمت به هموطنانشان کرده اند و در سخت ترین شرایط اجرای قانون و اعتلای نظم و انضباط را عهده دارند بر خود فرض دانسته و از هیچ تلاشی برای احقاق حق آنان در هر درجه و جایگاهی که باشند فروگذار نخواهد کرد.

وی گفت: همه در برابر قانون مساوی بوده و جایگاه افراد و مناصب دولتی یا حاکمیتی نباید مستمسکی برای اقدامات فراقانونی و قانون شکنی باشد. لذا اجرای قانون همواره در اولویت سیاست‌گذاری‌ها و اقدامات اجرایی این پلیس قرار دارد. در این مجال فرصت را مغتنم شمرده از حس انسانی و اسلامی همه هموطنان در حمایت از این سرباز وظیفه‌شناس تقدیر و تشکر می کنم و تا حصول نتیجه این حادثه را که باعث تکدر خاطر همکاران خدوم ما و مردم عزیزمان شده، پیگیری خواهیم کرد.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر