تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی سایت سازمند
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی سایت سازمند

بن خرید کتاب به فعالان کتابخوانی اهدا می‌شود

معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین از اهدای بن کتاب به مروجان، مربیان و تسهیلگران کتابخوانی خبر داد.

بن خرید کتاب به فعالان کتابخوانی اهدا می‌شود

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین از قزوین؛ محمد رستمی، معاون فرهنگی و رسانه‌ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی استان در شرح این خبر گفت: به پیشنهاد دفتر مطالعات و برنامه ریزی فرهنگی وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی و موافقت معاونت امور فرهنگی به منظور تشویق فعالان حوزه ترویج کتابخوانی به ویژه در مناطق کم برخوردار و روستاها در ایام برگزاری نمایشگاه کتاب تهران بن خرید کتاب اهدا می شود.

رستمی بیان کرد: تسهیلگران و مربیان جام باشگاه های کتابخوانی کودک و نوجوان استان قزوین نیز می توانند در ایام نمایشگاه از 1 تا 6بهمن ماه نسبت به خرید کتاب با استفاده از این بن ها که به صورت اعتبار خرید به کد ملی افراد تخصیص یافته، اقدام کنند.

 معاون فرهنگی و رسانه ای اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی قزوین گفت: مشمولین این طرح فقط تا پایان نمایشگاه مجازی کتاب می‌توانند به نشانی tehranbookfair.ir مراجعه و از این اعتبار استفاده کنند و بن خرید کتاب بعد از پایان نمایشگاه از اعتبار ساقط می شود.

در اولین نمایشگاه مجازی کتاب تهران کلیه کتاب های داخلی با تخفیف 2درصد و کتاب های خارجی با تخفیف 50درصد برای علاقمندان عرضه شده است.

48

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان