زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند
زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند

فهرست نهایی فیلم‌های فجر۳۹ معرفی شد

فیلم‌های نامزدشده در بخش سودای سیمرغ، فیلم‌های نامزدشده در بخش کوتاه داستانی و فیلم‌های نامزدشده در بخش مستند بلند معرفی شدند. به گزارش رسیده، این فهرست‌ها به شرح زیر است:

فهرست نهایی فیلم‌های فجر39 معرفی شد

فیلم‌های نامزدشده در بخش سودای سیمرغ، فیلم‌های نامزدشده در بخش کوتاه داستانی و فیلم‌های نامزدشده در بخش مستند بلند معرفی شدند.
به گزارش رسیده، این فهرست‌ها به شرح زیر است:

فیلم‌های نامزدشده در بخش سودای سیمرغ

1- ابلق، کارگردان: نرگس آبیار، تهیه‌کننده: محمدحسین قاسمی

2- بی همه چیز، کارگردان: محسن قرایی، تهیه‌کننده: جواد نوروزبیگی

3- تک تیرانداز، کارگردان: علی غفاری، تهیه‌کننده: ابراهیم اصغری

4- تی تی، کارگردان: آیدا پناهنده، تهیه‌کننده: آیدا پناهنده

5- خط فرضی، کارگردان: فرنوش صمدی، تهیه‌کننده: علی مصفا

6- رُمانتیسم عماد و طوبا، کارگردان: کاوه صباغ‌زاده، تهیه‌کننده: مهدی صباغ‌زاده

7- روزی روزگاری، آبادان، کارگردان: حمیدرضا آذرنگ، تهیه‌کنندگان: علی اوجی، عبداله اسکندری

8- روشن، کارگردان: سیدروح‌اله حجازی، تهیه‌کننده: سیدروح‌اله حجازی

9- زالاوا، کارگردان: ارسلان امیری، تهیه‌کنندگان: سمیرا برادری و روح‌اله برادری

10- ستاره بازی، کارگردان: هاتف علیمردانی، تهیه‌کننده: علی سرتیپی

11- شیشلیک، کارگردان: محمدحسین مهدویان، تهیه‌کننده: محمدرضا منصوری

12- گیج‌گاه، کارگردان: عادل تبریزی، تهیه‌کننده: میرولی‌اله مدنی

13- مامان، کارگردان: آرش انیسی، تهیه‌کننده: مجید برزگر

14- مصلحت، کارگردان: حسین دارابی، تهیه‌کننده: محمدرضا شفاه

15- منصور، کارگردان: سیاوش سرمدی، تهیه‌کننده: جلیل شعبانی

16- یدو، کارگردان: مهدی جعفری، تهیه‌کننده: محمدرضا مصباح

فیلم‌های نامزدشده در بخش کوتاه داستانی

1- جلد – کارگردان: احسان معجونی- تهیه‌کننده: سپیده نوروزی

2- شاهد – کارگردان: علی عسگری- تهیه‌کنندگان: فرانسوا موریسه، لورا ژومل، خورشید عالمی

3- گوشت تلخ – کارگردان: فرید حاجی، تهیه‌کنندگان: فرید حاجی، انجمن سینمای جوانان ایران

4- ماسک – کارگردان: نوا رضوانی، تهیه‌کننده: نوا رضوانی

5- ناهید – کارگردان: صمد علیزاده، تهیه‌کننده: رضا نصرتی حبیبی

6- وضعیت اورژانسی – کارگردان: مریم اسمی‌خانی، تهیه‌کننده: وحید حسن‌زاده

فیلم‌های نامزدشده در بخش مستند بلند

1- ایساتیس، کارگردان: علیرضا دهقان، تهیه‌کننده: علیرضا دهقان، راحیل صحرایی، تهیه شده در موسسه فرهنگی هنری مزرعه فیلم

2- خانه، کارگردان: افسانه سالاری، تهیه‌کنندگان: جویل مرنان، افسانه سالاری، تهیه شده در کالکتیو داکمانیاکس، سینما ایزاینکامپلیت

3- رویاهای خالکوبی شده، کارگردان: مهدی گنجی، تهیه‌کننده: بهزاد توکلی

4- کودتای 53، کارگردان: تقی امیرانی، تهیه‌کنندگان: تقی امیرانی، تهیه شده در امیرانی مدیا

5- هجده هزار پا، کارگردان: مهدی شامحمدی، تهیه‌کننده: مهدی شامحمدی، تهیه شده در مرکز گسترش سینمای مستند و تجربی، گروه مستند بنیاد روایت فتح

اشتراک گذاری در:

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر