زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند
زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند

۴ طرح گازرسانی دراستان چهارمحال وبختیاری بهره برداری می شود

ایرنا نوشت : مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری گفت: در دهه فجر امسال چهار طرح گازرسانی با هزینه‌کرد ۳۷۶ میلیارد ریال اعتبار به بهره‌برداری می‎‌رسد.

4 طرح گازرسانی دراستان چهارمحال وبختیاری  بهره برداری  می شود

سیامک حیدری  افزود: گازرسانی به روستاهای خلیل‌آباد خاکی، کریم‎‌آباد خاکی و قلعه خاکی شهرستان شهرکرد با اعتبار 19 میلیارد ریال و 40 انشعاب از جمله این طرح‌ها به شمار می‌رود.
وی ادامه داد: فاز سوم خط انتقال 20 اینچی شرکت فولاد نیز از دیگر طرح‌های قابل افتتاح شهرستان شهرکرد در دهه فجر امسال است که برای اجرای این طرح 120 میلیارد ریال هزینه شده است.
حیدری به طرح گازرسانی بازفت، چمن‌گلی و تلورد شهرستان کوهرنگ نیز اشاره کرد و گفت: این طرح از سال 1397 آغاز شد و با اختصاص اعتباری افزون بر 190 میلیارد ریال به دورترین نقاط استان گازرسانی شده است.
مدیرعامل شرکت گاز چهارمحال و بختیاری، گازرسانی به هفت روستای شهرستان لردگان را از دیگر طرح‌های قابل افتتاح دهه فجر امسال برشمرد و گفت: روستاهای حاتم‌آباد، نصیرآباد، دره‌اشکفت، میلجو، دهنوبارز، ده‌بارز و شوارز با اعتبار 56 میلیارد تومان گازرسانی شده است.
حیدری با بیان اینکه در دهه فجر امسال عملیات اجرایی 2 طرح گازرسانی نیز در استان آغاز می‌شود، خاطرنشان کرد: گازرسانی به روستاهای آبحره و قلعه خونکار شهرستان کوهرنگ با اعتبار 16 میلیارد ریال و گازرسانی به 40 واحد صنعتی با اعتبار 150 میلیاردریال از جمله این طرح‌ها به شمار می‌رود.
گفتنی است ، هم‌اکنون 39 شهر در چهارمحال و بختیاری برابر 99.3 درصد جمعیت شهرهای استان و 509 روستا برابر 89.8 درصد جمعیت  روستایی در این استان از گاز طبیعی برخوردارند.

46

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان