زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند
زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند

زمان برگزاری آزمون استخدامی وزارت بهداشت

خبرگزاری ایسنا: سید کامل تقوی نژاد با بیان این مطلب، اظهار داشت: برای تصدی 38 هزار و 953 پست در آزمون بهمن ماه، 219 هزار نفر ثبت نام کرده اند به عبارت دیگر از هر 5 نفر ثبت نام کننده، یک نفر استخدام می‌شود. در مشاغل درمانی که قرار است 19 هزار و 239 نفر استخدام شوند، 78 هزار نفر و 500 ثبت نام کرده اند.

معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت خاطرنشان کرد: در بخش فوریت‌های پزشکی 5 هزار و 200 نفر استخدام می‌شوند که در این بخش، حدود 10 هزار نفر شرکت کرده اند. برای مشاغل بهداشتی که قرار است 11 هزار و 656 نفر بکارگیری شوند، 84 هزار نفر شرکت کرده اند.

تقوی نژاد یادآور شد: 200 نفر در سازمان انتقال خون استخدام می‌شوند که در این بخش یک هزار و 200 نفر ثبت نام کرده اند. همچنین برای مشاغل عمومی که دو هزار و 978 نفر استخدام می‌شوند، نزدیک به 46 هزار نفر نام نویسی کرده اند.

به گزارش مفدا، معاون توسعه مدیریت، منابع و برنامه ریزی وزارت بهداشت افزود: با مسئولان سازمان سنجش تفاهم کردیم که نتایج این آزمون حداکثر یک ماه بعد از برگزاری آزمون، اعلام شود و پس از آن مراحل اداری در کوتاه‌ترین زمان ممکن انجام خواهد شد و به یاری خداوند در اولین ماه‌های سال آینده، حدود 40 هزار نیروی تازه نفس در حوزه سلامت مشغول بکار می‌شوند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر