تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی سایت سازمند
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
طراحی سایت سازمند

جهانگیری کاندیدا شدن در انتخابات را تایید کرد؟

گروه سیاست سایت فردا - اسحاق جهانگیری یکی از جدی‌ترین کاندیداهای اصلاح‌طلبان برای ورود به رقابت‌های انتخاباتی پیش رو است. اگرچه برخی از اصلاح‌طلبان مثل کارگزاران علی‌رغم نسبت حزبی خود با او امیدی به موفقیت وی در عبور از فیلتر دستگاه‌های نظارتی و یا رای‌آوری و جلب اعتماد مردم ندارد، اما برخی از اصلاح‌طلبان خاصه گروه حامی معرفی کاندیدای خالص و مشارکت مشروط درباره حمایت از وی به اجماع رسیده‌اند. شاهد آنکه در روزهای اخیر زمزمه‌های بسیاری درباره حمایت اتحاد ملتی‌ها از جهانگیری به گوش می‌رسد.

به گفته اصلاح‌طلبان، نهاد اجماع ساز جدید تکلیف کاندیدای نهایی و مورد اجماع را مشخص خواهد کرد و باید تا زمان اعلام نظر این نهاد منتظر ماند اما گمانه زنی درباره کاندیداها چندان هم سخت نیست. به خصوص وقتی که خودشان حرف‌های توام با کنایه می‌زنند. 

به عنوان مثال، اسحاق جهانگیری، معاون اول رئیس‌جمهور امروز و در حاشیه جلسه هیئت دولت در پاسخ به تقاضای خبرنگاران برای پاسخ دادن به سوالات انتخاباتی گفت: عجله نکنید، آن‌قدر صحبت کنم که خسته شوید.

در واقع او احتمال کاندیدا شدن خود را تکذیب نکرده است. ضمن اینکه اشاره او به زیاد حرف زدن، مناظرات انتخاباتی که فرصتی که برای سخن گفتن در انتخابات دارد را تداعی می‌کند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر
پیشخوان