زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند
زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند

وظیفه ما بازاریابی و بازارسازی، بازارگردانی و بازارگرمی برای فعالیت بازار در استان است

معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان گفت : وظیفه ما این است که در زمینه بازاریابی و بازارسازی ، بازارگردانی و بازارگرمی تلاش نماییم تا بازار استان به فعالیت خود ادامه دهد.

وظیفه ما بازاریابی و بازارسازی، بازارگردانی و بازارگرمی برای فعالیت بازار در استان است

به گزارش خبرگزاری خبرآنلاین استان  سمنان ، علیرضا شریفی نژاد ، معاون هماهنگی امور اقتصادی استاندار سمنان عصر دوشنبه 5 اسفند ماه در جلسه شورای تخصصی اشتغال استان ضمن قدردانی از گزارش های خوب ارائه شده توسط مدیران حوزه اشتغال و اقتصاد در استان گفت : آمار و ارقام نشان می‌دهد که استان در پایان سال در حال رسیدن به اهداف از پیش تعیین شده می باشد.
وی با ذکر این نکته که آنچه واقعیت است و آنچه عنوان می‌شود باید با هم انطباق داشته باشند ، عنوان کرد : ما باید رویکرد جلسات و نوع نگاه خود به موضوع اشتغال را با یک دید جدید بررسی و تحلیل نماییم .
شریفی نژاد اظهار داشت : باید مشکل تامین نیروی کار در استان را با همکاری و تعامل تمام دستگاه‌های علمی و پژوهشی بررسی نماییم.
معاون اقتصادی استاندار با تاکید بر ضرورت تغییر اساسی در نوع گفتمان و نحوه برگزاری جلسات تخصصی کارگروه اشتغال گفت : باید کسب و کارهای موجود استان به گونه‌ای معرفی شوند تا کارجویان بدانند که چه مشاغلی وجود داشته و نیازهای استان چیست ؟
شریفی نژاد عنوان کرد : باید نوع نگاه ما به اشتغال و کسب و کار تغییر کند .
ایشان همچنین ازفرمانداران استان خواست با ورود تخصصی به موضوع اشتغال زمینه ای را ایجاد کنند تا ظرف مدت باقی مانده تا پایان سال میزان تعهد اشتغال ایجاد شده برای هر شهرستان محقق گردد.
معاون اقتصادی استاندار در بخش دیگری از سخنان خود از بانک ها بمنظور همکاری مطلوب با شورای اشتغال استان تشکر کرد و گفت : بانک‌ها در بحث جذب اعتبارات مشاغل خانگی همکاری خوبی را ارائه نموده و موفق شده ایم تا کنون 93 درصد از این اعتبارات را جذب نماییم.
وی این را هم اضافه کرد که مجموعه شواهد نشان می‌دهد که استقبال خوبی از تسهیلات مشاغل آسیب دیده از کرونا به انجام نرسیده و تاکنون تنها 14 درصد از اعتبارات این حوزه جذب شده است.
شریفی نزاد با تاکید بر ضرورت انجام کار پژوهشی و علمی در حوزه اشتغال خواستار انجام این مهم توسط اساتید و کارشناسان دانشگاهی و صنعتی استان شد و اظهار داشت : ظرفیت‌های شغلی موجود در استان باید از طریق رسانه ملی و فضای مجازی معرفی شود.
شریفی نژاد عنوان کرد : تاکنون اقدامات خوبی در حوزه اشتغال انجام شده است اما تا رسیدن به نقطه مطلوب ارائه خدمات به جویندگان کار فاصله‌ای زیادی داریم
معاون استاندار در پایان سخنان خود گفت : وظیفه ما این است که در زمینه بازاریابی و بازارسازی ، بازارگردانی و بازارگرمی تلاش نماییم تا بازار استان به فعالیت خود ادامه دهد.

48

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر