تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
زیورآلات گلیمی
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
زیورآلات گلیمی

ضرورت پرداخت به موقع حقوق و عیدی کارگران نیشکر هفت تپه/ مدیران به دنبال گره گشایی باشند

استاندار خوزستان بر ضرورت پرداخت به موقع حقوق و عیدی کارگران نیشکر هفت تپه تاکید کرد.

ضرورت پرداخت به موقع حقوق و عیدی کارگران نیشکر هفت تپه/ مدیران به دنبال گره گشایی باشند

به گزارش خبرنگار خبرآنلاین در آبادان، قاسم سلیمانی‌دشتکی در حاشیه ی جلسه ستاد تسهیل و رفع موانع تولید استان خوزستان، در جمع خبرنگاران اظهار کرد: در چند روز گذشته جلساتی در مورد وضعیت شرکت نیشکر هفت تپه با دستگاه قضا و مدیران شرکت برگزار شد که امید می رود حکم صادره دستگاه قضا به نفع تولید و اشتغال باشد تا کارگران به حقوق خود برسند و مشکلی برای ادامه کار نداشته باشند.

وی گفت: در این جلسه شش دستور در رابطه با مشکلات کارگاه‌های تولیدی استان خوزستان که برخی از آنها مربوط به مشکل آنان با بانک های عامل بود.

وی افزود: چند مورد از این مشکلات، قضایی شده است که صحبت‌های لازم با دستگاه قضا برای نتیجه‌گیری به منظور حل مشکلات انجام شد. در برخی از موارد نیز در این جلسه با بانک‌های عامل صحبت انجام شد تا رفع مشکل شود.

استاندار خوزستان تصریح کرد: مواردی از مشکلات میان واحدهای تولیدی و سازمان تامین اجتماعی وجود داشت و قرار شد آنچه در اختیار استان است، حل شود و آنچه که نیاز به مکاتبه دارد نیز از سوی سازمان تامین اجتماعی خوزستان پیگیری شود.

سلیمانی‌دشتکی، یادآور شد: یکی دیگر از موارد مطرح‌شده در جلسه، مربوط به واگذاری زمین به مجموعه فولاد بود که باید توسط اداره‌کل راه و شهرسازی انجام شود که با صحبت‌های انجام‌شده، این کار به سرعت اجرایی خواهد شد.

وی گفت: امیدوارم تمام مدیران با دید باز به دنبال قوانین و دستورالعمل‌هایی باشند که به سود مردم، تولید، توسعه و اشتغال است و به دنبال گره برای مردم نباشند.

وی با بیان اینکه دولت نیاز به حمایت ندارد، افزود: دولت به دنبال خدمت به مردم است و مدیران هر چیزی که فکر می‌کنند به سود مردم است را اگر قانون اجازه می‌دهد، انجام دهند.

وی با بیان اینکه از مدیران استان خوزستان می‌خواهم کلمه «نه» را در جلسات مطرح و باز نکنند، اظهار کرد: مدیران تا جایی که می‌توانند به دنبال گره‌گشایی باشند و هرجا که نتوانستند، من به عنوان استاندار به آن‌ها کمک خواهم کرد تا مشکلات را در سطح ملی حل کنیم.

وی درباره ی ـخرین وضعیت کارگران شرکت نیشکر هفت تپه، گفت: در چند روز گذشته جلسات خوبی با دستگاه قضا، در زمینه شرکت نیشکر هفت‌تپه داشته‌ایم و با مدیران شرکت نیز صحبت‌هایی داشته‌ایم.

استاندار خوزستان تصریح کرد: بحث ما این است که حقوق، عیدی و پاداش کارکنان طبق روال و به موقع به آن‌ها پرداخت شود و مانعی برای آن ایجاد نشود.

سلیمانی دشتکی، افزود: علاقه‌مندیم دیگر کارخانه‌هایی که در مجموعه شرکت نیشکر هفت تپه وجود دارند در سایه آرامش، به تولید برسند.

وی اظهار کرد: امید می رود حکم صادره دستگاه قضا، به نفع تولید و اشتغال باشد تا کارگران با آرامش به حقوق خود برسند و مشکلی برای ادامه کار نداشته باشند هر چند من موافق دولتی بودن هیچ کارخانه‌ای نیستم.

48

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر