زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند
زیورآلات گلیمی
طراحی سایت سازمند

حمله پلیس به خانه‌های مجردی خلافکاران در تهران

رئیس پلیس پایتخت از دستگیری ۳۶۵ سارق، زورگیر و موبایل قاپ در طرح صاعقه ۶ خبر داد.

به گزارش تابناک به نقل از فارس، سردار حسین رحیمی فرمانده انتظامی پایتخت در حاشیه‌ طرح اقتدارپلیس امنیت‌عمومی(دستگیری اراذل و اوباش) و طرح صاعقه پلیس پیشگیری (دستگیری موبایل‌قاپ‌ها) در مقر پلیس تهران در جمع خبرنگاران با بیان اینکه ششمین مرحله از طرح صاعقه با رویکرد برخورد با سارقان، کیف‌قاپان، موبایل‌قاپان و حاملان سلاح سرد توسط پلیس پیشگیری تهران بزرگ به اجرا درآمد، اظهار داشت: در طرح مذکور 365 سارق، کیف‌قاپ، موبایل‌قاپ، زورگیر و حاملان سلاح سرد بازداشت شدند.

فرمانده انتظامی پایتخت تصریح کرد: 89 نفر از دستگیرشدگان قاپ‌زن، زورگیر و موبایل‌قاپ بوده و 127 نفر از آنها نیز حین سرقت سلاح سرد استفاده می‌کردند.

وی افزود: 41 نفر از این متهمان علاوه بر سرقت در زمینه اوباشگری فعال بوده و 124 نفر نیز خرده‌فروش مواد مخدر بودند.

رئیس پلیس پایتخت از کشف هزارو 400 سلاح سرد در ششمین مرحله از طرح صاعقه و کشف 62 وسیله نقلیه مسروقه خبر داد.

فرمانده انتظامی پایتخت اعلام کرد: طرحی را سال گذشته درباره پلمب منازل مجردی در حوالی میدان امام حسین آغاز کردیم؛ طرح مذکور طی روزهای گذشته دوباره به مرحله اجرا درآمد و منازل مجردی که اغلب پاتوق مجرمان و سارقان بودند را در اطراف امام حسین شناسایی کردیم.

سردار رحیمی ادامه داد: در این طرح 47 باب منزل شناسایی و پلمب شدند؛ این خانه‌ها شامل 147 اتاقک بوده و اکثر ساکنان آنها سارقان، خرده‌فروشان مواد مخدر و جزو اتباع بیگانه بودند که در اقدامات مجرمانه فعالیت داشتند؛ همچنین در رابطه با شناسایی این منازل 259 سارق بازداشت شدند.

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر