تعرفه تبلیغات در خواندنی ها
تعرفه تبلیغات در خواندنی ها

مدل هفت سین ۱۴۰۰ ؛ چیدمان با ظروف نقره

نوروز یکی از آیین­های به جا مانده از دوران باستان است که در این مراسم شروع سال نو جشن گرفته می­شود. یکی از رسوم این جشن پهن­کردن سفره هفت سین است.

مدل هفت سین 1400 ؛ چیدمان با ظروف نقره

نوروز یکی از آیین­های به جا مانده از دوران باستان است که در این مراسم شروع سال نو جشن گرفته می­شود. یکی از رسوم این جشن پهن­کردن سفره هفت سین است.

با توجه به پراکندگی جغرافیایی و قومیت­های مختلف پارسی زبان در سراسر دنیا؛ ایده­های مختلف سنتی و مدرن برای تزیین سفره هفت­سین به کار گرفته می­شود. اجزای سفره هفت­سین نماد­هایی از زندگی، امید، سلامتی، خیر و برکت هستند.

هر سال با نزدیک شدن به آغاز سال نو، پارسی زبانان برای خلق ایده­ای جدید و زیبا برای سفره هفت­سین تلاش می­کنند. استفاده از ظروف نقره برای تزیین سفره هفت­سین، یکی از انتخاب­های اصلی مردم از قدیم تا به امروز بوده است که متاسفانه با افزایش قیمت این ظروف، بسیاری علی رغم علاقه از آن چشم­پوشی می­کنند.

مدیریت نقره ریحانی با در نظر گرفتن همه اقشار جامعه با بکارگیری از به روزترین فناوری­های تولید ظروف نقره و هنر دست در دنیا، باعث شده است قیمت محصولات نقره اعم از میوه خوره نقره، آجیل خوری نقره، شیرینی خوری و بستنی خوری نقره، جاشمعی نقره که زینت بخش سفره هفت سین است، انواع شمعدان و آینه شمعدان های مدرن و کلاسیک نقره به طوری چشمگیر کاهش پیدا کند و  مجموعه‌ای بی­نظیر از ظروف نقره  و دکوری در طرح­های سنتی و مدرن را ارائه دهد.

نقره ریحانی با توجه به همه گیری کرونا، برای رفاه حال مردم عزیز ایران امکان خرید غیرحضوری را فراهم کرده است، لذا شما عزیزان می‌توانید با مراجعه به وبسایت نقره ریحانی  www.Reihany.com و یا صفحه اینستاگرام @Reihany.silver از مجموعه­های دیدنی سفره هفت سین، آینه و شمعدان‌های لوکس و دیگر محصولات نقره ریحانی دیدن فرمایید. همچنین با استفاده از تورمجازی نقره ریحانی در فروشگاه قدم بزنید و حس جدیدی از خرید آنلاین را تجربه کنید.

 

مجموعه نقره ریحانی برای همه شما عزیزان آرزوی سلامتی و شادی دارد.

 

نظرات خوانندگان نظر شما در مورد این مطلب؟
اولین فردی باشید که در مورد این مطلب نظر می دهید
ارسال نظر